Kaya Mezarları | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarları

fatih7979

Kullanıcı
yorumları alalım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
HOŞUNA GİTMEDİ herhalde :D şakayı uzatmayalım.

demek çift başlısı bile oluyor. sayende gördük.

geniş açılı bakmak ,olaylarına daha iyi kavramayı sağlıyor.
tespite önde başlamak ,,odaların uzandığı noktaların diğerleri ile karışmasını önler.

herkesin anlayabileceği belirgin yerleri çizdim.
yalnız zemin altı girişli ,duvarları bozmamak ve bulguları zay etmemek gerekir.
görünen işçilik ,orta statüde kişilere ait mezar oda bulguları olduğunu veriyor.
tam nokta olarak yazmayı uygun görmesemde, girişler belli. tespitleri çok kolay yapılabilecek özellikte. sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Abi, sen burda doğal deyince heralde abimin gıcığı var diye düşündüm (kahkaha)
fatih neden yazdığımı biliyor. hiç bir üyemize gıcığım olmaz,olursada açık söyler,yorumlara asla yansıtmam. yaptığımız işin vebali ve insani değerlerim buna izin vermez.
bu güne kadar iki üyeden ,kendilerinden kaynaklanan düşüncelerden oluştu. onların biri aktif değil biride uzaklaştırıldı. bu vesile ile açıklama gereği duydum. elhamdülillah. başka bir üyemizle de yaşamayız inşaallah. saygımı ve sevgimi kimseden esirgemen çalışma gayretindeyim.

adrenalin68

Kullanıcı
fatih neden yazdığımı biliyor. hiç bir üyemize gıcığım olmaz,olursada açık söyler,yorumlara asla yansıtmam. yaptığımız işin vebali ve insani değerlerim buna izin vermez.
bu güne kadar iki üyeden ,kendilerinden kaynaklanan düşüncelerden oluştu. onların biri aktif değil biride uzaklaştırıldı. bu vesile ile açıklama gereği duydum. elhamdülillah. başka bir üyemizle de yaşamayız inşaallah. saygımı ve sevgimi kimseden esirgemen çalışma gayretindeyim.
Abi, özeline bir bakar mısın?

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
İKİZCELİ USTA BU RESMİN TAM ACILIMINI PAYLAŞABİLİRMİSİNİZ