Kaya Taş Falcısından Fal Örnekleri Beğenirsiniz Umarım......... | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

cantar

Kullanıcı
images

Son düzenleme:

cantar

Kullanıcı
26055989.jpg

HER ZAMAN DERİM EĞER BİR YERDE BİR MEZARA RASTLADI İSENİZ YAKININDA BAŞKA MEZARLAR MUHAKKAK VARDIR................
26055987.jpg

26055988.jpg

26055990.jpg

26055979.jpg

cantar

Kullanıcı
sağolun varolun defineciler aleminin internet kanallarının sitelerin malum ilklerindenim bu güne kadar çizgimden asla çıkmadım herkese sayğılı oldum herkesi sevdim kimi zaman kırıldım üzüldüm sevindim o gün ne yazılmışsa onu iyi bir şekilde oynamaya çalıştım..
Maddiyatla ölçülmeyecek dostluklar arkadaşlıklar kurdum bu arada maddi manevi kayıplarımda olmadı değil ama hepsi yaşanıldı geldi geçti ve bu gün bu satırları yazmaya kadar geldik şu anda açıkça söylüyorum ki geçmişte yaşadıklarıma tecrübelerime dayanarak en güzel arkadaşların dostların bir arada olduğu en dürüst en doğru yorumların paylaşımların yapıldığı bir paylaşım ortamında bence çoğu kişininde ortak noktası Türkiye nin en iyisi olan bu forumda dikkat ederseniz epeydir yorumlara katılmıyorum uzaktan izliyorum çünki hakikaten doğru bilgilere sahip idarecilerin yöneticilerin yorum yapan arkadaşlarımın hepsi aynı güzellikte doğru yorumları yeni katılımcı arkadaşlarımızın yaptıkları paylaşımlara benim katkıda bulunmama gerek yok bu nedenle paylaşımlara katılmıyorum ama katılımcı arkadaşlara görsel örnek olabilecek paylaşımları bu bölümde paylaşıyorum.
Beğenilerin olması beni mutlu ediyor.Hepinize sonsuz teşekkürler iyiki varsınız sizleri tanıdığım için çok ama çok mutluyum...............

Üst Alt