Kaya Üzerinde "y" Harfi Var | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Üzerinde "y" Harfi Var

ezel52

Kullanıcı
sonuncu yukledin resim kuyu olabilir kapali ustam .
Y--isaretli tas ta er tarafi horasanlan sivali ne arayacaksan orda ara ustam tasta cok
horasanli yamalar var bu tas mujde yeri
olabilir mezari az ta uzanda olur tasin isciline bakilirsa toparlak ve trasli tas bu da erken helenestik roma duneminin andiran
bir iscile benziyor artik hayirlisi deyelim .

Teşekkürler ustam bende o iki küçük kayadan şüpheleniyorum ama bu kadar kolay olabilir mi sizce

feylezof

Kullanıcı
Olur ustam olur,Allah nasip edecekse yaylaya giderken esegini yoldan sapitarak yolun az bi kenarinda eseginin ayagini bir cukura saplayarak KUPU buldurur,(komsumuza buldurdugu gibi).

ezel52

Kullanıcı
sonuncu yukledin resim kuyu olabilir kapali ustam .
Y--isaretli tas ta er tarafi horasanlan sivali ne arayacaksan orda ara ustam tasta cok horasanli yamalar var bu tas mujde yeri olabilir mezari az ta uzanda olur tasin isciline bakilirsa toparlak ve trasli tas bu da erken helenestik roma duneminin andiran bir iscile benziyor artik hayirlisi deyelim .

Saolun hocam dediğiniz gibi yamalı bir kaya çok eskiden sıvası dökülüyordu şimdi yine bazı yerlerinde kaldı yosunlar tutuyor yosunlarla beraber onlarda dökülüyor Çok teşekkür ederim bu ayrıntıyı gördüğünüz için bu kadar ince düşünememiştim kayayı nasıl yoklarım hocam

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye
Saolun hocam dediğiniz gibi yamalı bir kaya çok eskiden sıvası dökülüyordu şimdi yine bazı yerlerinde kaldı yosunlar tutuyor yosunlarla beraber onlarda dökülüyor Çok teşekkür ederim bu ayrıntıyı gördüğünüz için bu kadar ince düşünememiştim kayayı nasıl yoklarım hocam
ne gibi ustam yoklama anayamadim
horasan siva oldunu mu

ezel52

Kullanıcı
Horasan var ise kayayı nasıl yoklarız bişey warmı yokmu diye

Üst Alt