Kaya Üzerinde yazı; | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Üzerinde yazı;

dardanos

Vip Üye
Bak sevgili kardeşim şu an ezan okunuyor. O ezan şahidim olsun ben de sana o kayayı yani dikme kayayı soracaktım siz benden evvel yazmışsınız. Bak kardeşim o kayayı iyi kontrol edin şansın %50 diyorum ya nasip. Kayadaki o harfler bir şifre idi. Tam üç saat onu çözmek için uğraştım. Sonuç o dikili kayadır ve inşallah yola yakındır

Samuray

Kullanıcı
Bak sevgili kardeşim şu an ezan okunuyor. O ezan şahidim olsun ben de sana o kayayı yani dikme kayayı soracaktım siz benden evvel yazmışsınız. Bak kardeşim o kayayı iyi kontrol edin şansın %50 diyorum ya nasip. Kayadaki o harfler bir şifre idi. Tam üç saat onu çözmek için uğraştım. Sonuç o dikili kayadır ve inşallah yola yakındır
o dikili kayanın önünü kazmışlar 1 metre ama bırakmışlar ben o dikili kayayı kaldırayımmı yoksa dibinden devammı edeyim kıymetli abim.

dardanos

Vip Üye
o dikili kayanın önünü kazmışlar 1 metre ama bırakmışlar ben o dikili kayayı kaldırayımmı yoksa dibinden devammı edeyim kıymetli abim.
Biraz öncede belirttim şansın %50 diye. Önce tespit gerek değerli sinyali almadan uğraşma. Bu dut ağacı çok yaşlımı ve ne renk meyve veriyor biliyormusun. Bu çevrede meşhur tepe varmı üzerinde mezar olan.Bu tepeler üç tanedir hepsinde ayrı şey vardır lakin birisinde mezar vardır. Bu dut ve dikme taştan başka yanların da üçüncü olan ne var çeşme kuyu yada başka bir yaşlı ağaç gibi bunlar üçgen oluşturmalı

Samuray

Kullanıcı
Allah razı olsun abim hakkın helal edesin.
Biraz öncede belirttim şansın %50 diye. Önce tespit gerek değerli sinyali almadan uğraşma. Bu dut ağacı çok yaşlımı ve ne renk meyve veriyor biliyormusun. Bu çevrede meşhur tepe varmı üzerinde mezar olan.Bu tepeler üç tanedir hepsinde ayrı şey vardır lakin birisinde mezar vardır. Bu dut ve dikme taştan başka yanların da üçüncü olan ne var çeşme kuyu yada başka bir yaşlı ağaç gibi bunlar üçgen oluşturmalı
Toplamda 3 tut agacı vardı ikisi depremlerden dolayı düşmüş kırılmış kesmişler sadece 1 duruyor Diğerler ağaçlar yaşlıydı. sadece 1 tane bu kalmış 4 çeşme hemen arkasında aramız 1 metre yazılı kaya ile kırımız horon tutu burda vardıysada kesilmiş olandır abim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-09-22 at 8.56.38 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2024-09-22 at 8.56.38 PM.jpeg
    545.8 KB · Görüntüleme: 12

Samuray

Kullanıcı
Bak burası önemli bir yer. Siz tek çeşmemi 4 çeşmemi (tek çeşme abim .Fikriniz nedir abim O dikili kaya altından devammı edeyim yoksa dikili kayayı kaldırayımmı.Makinam var abim tuutm ancak herhangi bir sinyal alamadım derinlik 1 metreden fazla algılamıyor.Benim için fikriniz çok önemli nereye yoğunlaşmam gerekiyor.Kıymetli abim.

dardanos

Vip Üye
O çeşme tekmi bu dikili kaya ve çeşme ve ağaç üçgenmi oluşturuyor. Yada eskiden olan dutlar ile üçgen oluşturan nedir. Ben sana şöyle yap deyip vebal altında kalamam. Ama burada bir gizem var. O üçgen oluşturan şeyleri çiz buraya at. Ovakit onun yerinide söyleriz. Buranın işi burası ile kalmıyor. Buradaki üç tane meşhur tepeler biri de kale birinde kilise birinde mezarı olan varmı

Üst Alt