Kaya Üzerindeki Üçgeni Yorumlarmısınız

cadde2424

Kullanıcı

kaya üzerindeki üçgen şekli yorumlarmısınız

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tek ve yeterince anlaşılır görünümde olmaması ,verdiği karşılıkların görülmesine yetmiyor.

ağırlıkta mezar oda bulgusudur. burada ilave olarak çizdiğim yerler mevcut. tek noktayı vermiyor kardeşim. çizdiğim etek kısımları,sağlı sollu geniş ve yakın açılardan görünümü sağlanmalı. hatta bir kademe daha ön alt meyil dikkatli incelenmeli ve görünümü paylaşılmalı.ama kayanın sağ kısımlarıda bu görüntülere dahil edilmeli. resime girmeyen alt kısımlardan başlayarak güzel bir temizlik sonra da detaylı bol görüntü,konunun yeterince anlaşılmasını sağlar.
konuyu da resimli bölüme taşıyorum.

cadde2424

Kullanıcı
burası hakkında geniş bilgiye bende sahip değilim yalnız yakın çevresinde kilise var kiliseye keşif için gittiğimde burayı uzaktan bana gösterdiler cok bilgi sahibi olmadığımdan umursamadım sağolsun lacivert24 arıcılığıyla kapalı oda olma imkanı olduğundan en kısa zamanda inceleme yapmaya ve senin verdiğin bilgi dahilinde araştırma yapmayı düşünüyoruz..

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Kapalı bir mağara var üçgenin ölçülerini net olarak al gittiğinde birde başka işaret daha ara muhtemelen zor görünüyodur işaret bulmaya bak

fatih7979

Kullanıcı
sarı olan yeri kontrol edılebılır turuncu ıle cızdıgım yerın yakın fotosu lazım üçgenın gosterdıgı tarafın resmını cekmelısın kayanın dıbınden zorlu bır gırıs var muhtemelen

yoksul

Kullanıcı
sarı olan yeri kontrol edılebılır turuncu ıle cızdıgım yerın yakın fotosu lazım üçgenın gosterdıgı tarafın resmını cekmelısın kayanın dıbınden zorlu bır gırıs var muhtemelen
Fatih arkadaşa katılıyorum galiba lakin orada doğala benzetilmiş bir üçgen var gibi ayrıca benim de bir üçgenim vardı vermiş olduğu yönde bunun gibi çukur bir üçgen buldum bulduğum üçgen ikiz kenar üçgen ve kısa tarafı alt taafta kalıyor henüz bakamadım ama sanırım saklama yerinin üzerinde eğer doğruysa üçgenin düz olan yanı girişi veriyor demek oluyor