Kayada Işlem Varmi ?? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kayada Işlem Varmi ??

MAVRAN

Vip Üye

Bu resimde işaretlediğim gibi kayanın alt kısmı boşaltılmalı muhtemel önümüze çıkan bir giriş olacak, ve kayanın üzerinde bir işaret veya hediye arayın. Önce kayanın üzerine bakın eğer orada bir işaret veya başka bir emanet var ise kayanın alt kısmında bakılır. Bu arada ezbere çalışmayın mutlaka bir cihazla kontrol yapın.

ölmez

Kullanıcı

Bu resimde işaretlediğim gibi kayanın alt kısmı boşaltılmalı muhtemel önümüze çıkan bir giriş olacak, ve kayanın üzerinde bir işaret veya hediye arayın. Önce kayanın üzerine bakın eğer orada bir işaret veya başka bir emanet var ise kayanın alt kısmında bakılır. Bu arada ezbere çalışmayın mutlaka bir cihazla kontrol yapın.
anladım ustam, giriş aşağıdaki yuvarlak kaya tarafındandır diyosun.peki ana kayanın üzerindeki işaretler bir anlam ifade ediyormu?oymalar, zemine dikine yarık olan kısım, kayanın bir tarafındaki renk değişikliği vb. işaretler ne ifade edr ustam.

MAVRAN

Vip Üye
Eğer bir boşluk kontrolü bulacak cihazınız yoksa, Ağaç tokmakla o bölgeye vurunuz ve farklı yerlere vurunuz size farklı gelen yer belki giriş olabilir. Aslında burada girişiniz orası değil ancak içeriden kaya boşaltılmış ise oradan fazla kaya inceltilmiş olmalı sadece bir tahmin böyle bir olayla karşılaşmadım bu bir tahmin. Eğer uygularsanız sonucu bana yazın.

ölmez

Kullanıcı
anladım ustam, sağolasın

fatih7979

Kullanıcı
bu merdıven buraya gıdıyor işçiligi zordur enaz 1,20 lik bır matkap ucuyla kontrol edın

Üst Alt