Kayada Ki Isharet | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kayada Ki Isharet

ersan

Vip Üye
<embed width="440" height="420" type="application/x-shockwave-flash" src="[a href=" ">Original[/a] Video</a> - More videos at <a href="TinyPichttp://tinypic.com">TinyPic</a></font>

sa ol ustam yani orasi bosh deildeil bu resim de tam tavanda ki tashlarin alti bu isharetler icin bir yardim
Dl1D1o.jpg
merhaba dostum
burda bir kaya mezar odan var ve bitkinci noktanm verilmis tuzak deye bir sey gurulmuyor
sunak canana kanalin var tam, girisi veriyor sunan yaninda bitkinci
noktan verilmis saten sana derin oyma uzgen isaretin sunan ve kanalin basladi yerde ,,v,,isaretin vart girisin orda ama isaretlere bakilirsa iscilik cok zayif dostum orda o hilal isaretinde ok var orda bu mezarin mujdesi olabilir orda bir horasan testi yapmakta fayda var oraya al bir ,,kislo,,puskurt saniyede ta beli eder kendini horasanli yer .

ersan

Vip Üye
bitki koydun resim sag tarafta kapali bir kaya mezar odan var bir tunelden gidiliyor mezara yandaki keci sureti de unemli bir adamin mezar o\dasi oldunu suyluyor ama tas toprak kapali bakilirsa taslara kilse isine de benziyor zorlu bir kaya mezar girisin var ustekli taslar tuzak gibi koyulmus

sevo78

Kullanıcı
bitki koydun resim sag tarafta kapali bir kaya mezar odan var bir tunelden gidiliyor mezara yandaki keci sureti de unemli bir adamin mezar o\dasi oldunu suyluyor ama tas toprak kapali bakilirsa taslara kilse isine de benziyor zorlu bir kaya mezar girisin var ustekli taslar tuzak gibi koyulmus
ustam son video bak

Üst Alt