KAYADAKİ 2 DELİK VE SOL PARMAKSIZ AYAK 9 MURÇ İZi | Sayfa 2 | Define Mekanı- Define işaretleri
  • Merhaba Ziyaretçi ,

    Bulunduğunuz alanda açacağınız konuların veya konuya yazılan cevaplardaki başlıkların konu ile alakalı olmasına dikkat edelim, bu durum hem konu sahibinin hemde konuyu aramak isteyen diğer üyelerin yararına olacaktır. Uygun olmayan konular kilitlenir veya silinir. (Acil, bi bakarmısınız, bu nedir vb.. başlıklar yerine sormak istediğiniz veya anlatmak istediğiniz içerik ile ilgili başlık seçiniz.)

KAYADAKİ 2 DELİK VE SOL PARMAKSIZ AYAK 9 MURÇ İZi

Lacooos

Üye
Kullanıcı
Katılım
8 Ocak 2021
Mesajlar
60
Beğeni
105
oymalar her nekadar mezar oymasını anımsatsada daha geriden ve çevreyi gören fotoğraflar eklenmesi daha faydalı olacaktır.
Çevreyi temizlemek altı ay sürer fındıklık burası arazi dik yamaç orman maalesef öyle bir şansım yok
 

TRUVA

V.i.p Üye
Özel Üyemiz
Katılım
22 Haziran 2012
Mesajlar
649
Beğeni
153
Bu kayayı arkana al güney batı yönüne bak sıralı üç adet yığıntı göreceksin. 21 adım gibi bir mesafede olacak. soldaki mezar ortadaki malzeme sağdaki boştur. İncele tespit yap.
 

MAVRAN

Usta
Define İşaretleri
Katılım
31 Aralık 2014
Mesajlar
2,568
Beğeni
6,677
Konum
Trabzon_Kocaeli
Hemşerim bulunduğun bölgede fazla süre gelen kayalık yok böyle münferit kayalar var diye düşünüyorum eğer iki köy arasında dağdan gelen ırmak içindeki kayalık alanı görmez istek. Eksik parmaği bulmalısın yada ikinci ayak izini. Bir de fındık bahçeleri orman gibi kanalı olmaz otlar şimdi temizlendi resimleyebilirsin üşenme zahmetsiz rahmet olmaz. Buradan bakınca seni görüyor gibiydim(kahkaha)(kahkaha)
 
Üst