kayadaki entarasan oyuklar | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

kayadaki entarasan oyuklar

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: kayadaki entarasan oyuklar

ikizceli ustam gerekeni söylemiş o üçleme genelde mahzeni temsil eder kayadaki geniş D zaten alanın toprak üstünde değil altında kapalı alanda diye belirtmiş giriş kısmın 2 metre derinliği olması muhtemel iki odalı bir yer yine ikizceli ustamın dediği gibi 6 metreden aşşağı değildir odaların derinliği giriş uzunluğu muhtemel 4 metre tuzaklıdır kesinlikle odaların tamamı kapalı girişleri bulup açman gerekiyor içten diğer geçişli odalar içerisi zehir tuzağı vardır o üçleme boşa yok orda alanı ve girişi boşluk tespiti yapmadan bulamazsınız işini iyi bilen bi profeyonel biri ile çalışmanızı tavsiye ederim riskli ve tehlikeli biyer işçiliğide oldukça ağır kolay gelsin

Dayı

Kullanıcı

ikizceli ustam gerekeni söylemiş o üçleme genelde mahzeni temsil eder kayadaki geniş D zaten alanın toprak üstünde değil altında kapalı alanda diye belirtmiş giriş kısmın 2 metre derinliği olması muhtemel iki odalı bir yer yine ikizceli ustamın dediği gibi 6 metreden aşşağı değildir odaların derinliği giriş uzunluğu muhtemel 4 metre tuzaklıdır kesinlikle odaların tamamı kapalı girişleri bulup açman gerekiyor içten diğer geçişli odalar içerisi zehir tuzağı vardır o üçleme boşa yok orda alanı ve girişi boşluk tespiti yapmadan bulamazsınız işini iyi bilen bi profeyonel biri ile çalışmanızı tavsiye ederim riskli ve tehlikeli biyer işçiliğide oldukça ağır kolay gelsin

Tşk ustadım allah razı olsun verdiyin bilgiler içinnn

Dayı

Kullanıcı

Ustadım anlamadıgım bır durum var acıklık getirirseniz sevinirim bu arazi toprak ve resimlerdede gördügünüz gibi hiç kaya ve taş yo sadece işaretli olan taş var oda var diyorsunuz iki odalı bu mezarlar neden yapılmıştır sonuçta arazide hiç taş kaya yok veya şöylemi topragın altına mahzen mi yapılmış Ve ustadım arazı baya bi yokuş biryer bunu yapanlar yokuş biyere define gömerlermi sizce şimdiden tşk

Dayı

Kullanıcı

Hristiyanlıkla bağdaştırılan üçleme hesabı olduğu doğrudur. ama her üç görülende bu tür uygulamaya gitmek yanıltır. önce hangi sistem içinde kullanılması gerektiğinin bilinmesi gerekir.yoksa her sakallıyı dede kabul etmek olur.
ben isterdimki,dediğim konuları araştırıp,bana anlamadığın yerleri sorarak bu konularda biraz tecrübeni artırmanı ve zaman içinde yeterli hale gelmeni.
ben eşimle ve çocuğumla ayni mezar odasına yattım ve üç tanede belirtisini koydum. burda başka hesapı kim arar,ancak anlamayan. burada ana bulgu derin oyman ve yanındaki .hafif dikine koymuşlar.düz alt çizgisinden iyi bak.neye benziyor. geriside teferruat. nereyi kazmam tabirini beğenmedim.kapalı garajdaki aracı görmeden kapısı nasıl açılır,araca nasıl ulaşılır hesabını yapmadan,dışından koltuğa oturmanın hesabı sizce mantığa ne kadar uyar. önce şoförlüğe giden yolu takipederek gerekeni sonrada ehliyeti alarak yola çıkmanın düşüncesinde olursak kazananlardan oluruz.
bütün üyelerimiz için bu düşünceyle yürümelerini tavsiye etmemide kimse akıl veriyor bilgiçlik taslıyor anlamında düşünmesin. biz ALLAH rızası için bildiğimiz doğruları yazalım ,insanlar dilediği gibi düşünmesindede özgürdür. ona müdahele şansımız yok .
mahzenin,bir girişle başlayıp bir metre genişliğinde tünelle odaya geçer.odasıda tek değil. kayanın olduğu alanın içindedir. oda derinliği üstten 6 metre civarıdır ve üstten açılması mümkün değildir. ancak resmiyetle bir beko ile ancak. bu gerçekleri son bir kez belirterek,RABBİM senin için hayırlı olanı nasib etmesini diliyorum. sağlıcakla.

Ustadım selamün Aleyküm foruma yeni konu açtım farlı bir arazi ve büyük bi taş yorum yaparsanız sevinirim taşın sagından ve solunda ırmak var vetaşun arkatarafı da taşa iki metre uzunlugunda ve yarım metre genişliyinde taşa yol yapılmıl resimdeki oyuk içi sarı toprak olan yere otaştan yoldan gidilidor yorumların için şimdiden Allah razı olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

kişi kabını kaçağını ,herhangi bir değerli malzemesini,kaya yok diye açıktamı bırakacak. derinliğe indikçe toprak sertleşir merak etme. fırın kapağı değil ağzı dedim. derin oymanın sağındak sığ oyma. bir ayın yarıdan kesilmişi gibi değilmi. sağ kısmı hilal gibi dönmüyormu. bu yerin derin oymadan çok daha değerli olduğunu verir. keşke sadece o olsaydıda işin biraz daha kolay olsaydı.
bak güzel kardeşim,kayanın bir kaç m. alt kısmından girişi ,bir tünelle ,kayanın arka üst kısmına kadar uzanan odası. odaların tam üstü arazi yapısı olarakta kayanın yanından daha düzgündür. öğrenmen adına yazıyorum. bizlere inanıyorsan dediğimiz tavsiyelerede uymalısın. sonradan haklıymış demeni istemem. cermesi ağır olabilir.
sevgiyle kal kardeşim ALLAH aemanet ol.

Dayı

Kullanıcı

kişi kabını kaçağını ,herhangi bir değerli malzemesini,kaya yok diye açıktamı bırakacak. derinliğe indikçe toprak sertleşir merak etme. fırın kapağı değil ağzı dedim. derin oymanın sağındak sığ oyma. bir ayın yarıdan kesilmişi gibi değilmi. sağ kısmı hilal gibi dönmüyormu. bu yerin derin oymadan çok daha değerli olduğunu verir. keşke sadece o olsaydıda işin biraz daha kolay olsaydı.
bak güzel kardeşim,kayanın bir kaç m. alt kısmından girişi ,bir tünelle ,kayanın arka üst kısmına kadar uzanan odası. odaların tam üstü arazi yapısı olarakta kayanın yanından daha düzgündür. öğrenmen adına yazıyorum. bizlere inanıyorsan dediğimiz tavsiyelerede uymalısın. sonradan haklıymış demeni istemem. cermesi ağır olabilir.
sevgiyle kal kardeşim ALLAH aemanet ol.

Tşk ustadım tabiki sizlere ninanıyorum sadece başka bi sitede forumda ki arkadaşlar farklı fakir mezar oldugunu demişti biraz celişkiye düştüm sadece allahrazı olsun tşk ustadım yeni bi konu açtım farklı bir yer bide ona baksanızz zahmet olmassa

hayalet beyaz

Kullanıcı
bu tip mezarların girişi tünel ile olur bu taş tünel ağzının kapatıldığı yada tünelin başlangıç noktasını belirleyici bir işaret olabilir bunun doğru tespitini boşluk algılayan alan tarama cihazlayıyla doğru kullanmasını bilenle yaparsan çıkar ortaya