Kayadaki Işaret | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Işaret

acer

Kullanıcı

bu da diğer arafı

bu kaya tek başına bir yerde sağında solunda hiç kaya yok

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili acer kardeşim,kayda değer bir işçilik yok. ikinci olarak,
bu kayanın yerinin burada olduğu kanaatinde değilim.

ok istikametinden biraz açığından b ir giriş olmalı. ayrıca 3. resimdeki oymanın,resme göre sol çaprazında bir mezar. hatırın için yorumluyorum ama uğraşmanı tavsiye etmem. daha net ve kaliteli bulgularda görüşmek temennisi ile...

acer

Kullanıcı
teşekkür ederim ikizceli ustam . dediğin gibi kaya yerinden oynamış olabilir. 5 metre üstünden yol geçiyor.inşallah iyisine dek geliriz. allah başımızdan senin gibi bu işe gönül vermiş ustalarımızı eksik etmesin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH sizler gibi saygın dostlarla beraberliğimizi daim etsin inşaallah.
eski medeniyetlerin yaşam sürdüğü bölgelerde ,bilhassa ,tarıma uygun olmayan,kayalıklı bölgelerde,dere yatakları ve yakınlarında izler bulunur. zamanın elverdiğinde,inşaallah güzel bulgulara rastlarsın. sağlıcakla.

acer

Kullanıcı

ikizceli usta sözünü dinlemeyek son bir kez daha oraya gittim .oymalı taşın alt tarfında bu kanalı buldum ( mutluluktan nefesim kesilmişti) ama hüsran tabiki burası eskiden şehir merkezine kadar su kanalıymış tahminim 3-4 km var ama toprak altında kaldığından ucu başı belli değil .yeryüzünde gözükmüyordu bu güne kadar taşı kaldırınca su testisi sapı çıktı.fenerle içine baktım hayvan kemikleri var.bu kanal altı üstü yanları komple tastan yapmışlar . bu işaretlediğim kayanın zemin altında bir şey olma ihmali varmıdır.