Kayadaki oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki oyma

Kader25

Admin
Oraya çıkmam baya zor ama denerim kalabalık bi ekiple gitmem gerek Ve bu civarda baya böyle yapay séyler var ilerde bir işaret daha var galiba kral mezarı varmış yol yaparken bulmuşlar daha ilerde daği oymuşlar ev gibi yer yapmidllar. dedigim gibi oraya çıkmak zor ama demerim
Aaaaaaa
Teessuf ederim kardasim.
Sende bulmusun kral mezarini.
Burasi da kralladan birisinin mezaridir.
Lahiti odanin icindedir.

Sana da yol yapiminda kullanilan arac gerec lazim. Olmazsa krala selam verme imkanin olmaz. Cevrede kolay mezarlar, kasalarda olur. Sistemi bilen birileriyle buralari gezsen guzel olur. Burada giris vs.cabuk bulunur amma iscilik yetmez. Teknoloji ve makina lazim.

Emirhan 12345

Kullanıcı
Aaaaaaa
Teessuf ederim kardasim.
Sende bulmusun kral mezarini.
Burasi da kralladan birisinin mezaridir.
Lahiti odanin icindedir.

Sana da yol yapiminda kullanilan arac gerec lazim. Olmazsa krala selam verme imkanin olmaz. Cevrede kolay mezarlar, kasalarda olur. Sistemi bilen birileriyle buralari gezsen guzel olur. Burada giris vs.cabuk bulunur amma iscilik yetmez. Teknoloji ve makina lazim.
Mekan cok zor ya oraya geçiş yeri bile yok her yer uçurum acaba o kayalık yerin arkasından başka bir giriş varmıdır

KOMAGENE

Vip Üye
bulduğunuz işaret mezarlık alan işaretidir dolayısıyla orda çokça kapalı mağara mevcut

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Evet usdat kayalık üç kademeden oluşmuş. Sizin söylediginiz yerden benim söylediğim yere kadar seti incelemek lazım
Evet işaretlediğşm yerden senin noktana kadar dönüşümlü gitmiş fark ettim ama netlik olmadığından kesin birşey diyemedim.