Kayadaki Yazı?

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Ustalar!bu kayadaki okla işaretlediğim kısımda ne yazdığını söyleyebilecek arkadaş varmı acaba?Saygılar!

batuhan

Kullanıcı
Cevap: Kayadaki Yazı?

define amaçlı oldugunu düşünmüyorum.

enver

Kullanıcı

Kardeş defineyle alakalı olmayabilir ama yinede yazılmış bir kere:) sadece ne için yazıldığını ve ne yazdığını hangi dilden gelen belki bilen arkadaşlar olur diye paylaştım buraya.ve üzerinde görünen çizikler kayanın etrafında var kayanın bütün etrafına dolanıyorlar aynı şekilde.Teşekürler!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Kardeş defineyle alakalı olmayabilir ama yinede yazılmış bir kere:) sadece ne için yazıldığını ve ne yazdığını hangi dilden gelen belki bilen arkadaşlar olur diye paylaştım buraya.ve üzerinde görünen çizikler kayanın etrafında var kayanın bütün etrafına dolanıyorlar aynı şekilde.Teşekürler!

madem öyle kayanın bütün resimlerinide paylaşsaydın enver ustad,öyle daha aydınlatıcı olurdu herhal.sadece yazıya adapte olmazdık.genel birşeyler cıkabılırdı.

kolay gelsın

star21

Kullanıcı

ermeni yazısına benziyor ama telefondan girdim için tam seçemiyorum

enver

Kullanıcı

Sayın ustalar yorumlarınız için teşekürler!Bozkurt kardeş kayanın etrafı toprak altında!sadece paylaştığım yüz açıktır.onun için bende merak etim ne olduğunu sadece alttaki yazılan kelimeye.kayanın etrafı anladığım kadarıyla çunkü arkadada görünen çarpılar gibi kayayı komple kaplıyor daire şeklinde yani yuvarlak.ve bu iki katlıdır.Ağa usta lütfen bilgisayara girdiğinizde yorumunuzu bekliyor olacağım .Saygılar!

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı

Yokmu arkadaşlar yazıyı çevirebilen?Ağa_0074 usta ?

HAWİT

<font face="tahoma" size="2" color="black"><b>Kend
Yasaklı

..............................

Son düzenleme:

enver

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekürler usta!kaya derenin içinde değil.ama deresi 15 metre yanındadır usta!belki ben ıslatığım için öyle görünmüş olabilir usta!Teşekürler!

enver

Kullanıcı

Yokmu arkadaşlar kayada ki yazıyla ilgili söyleyebileceğiniz bir şey?Teşekürler!