Kayalardaki işaret ve bölümler. | Define işaretleri ve anlamları

Kayalardaki işaret ve bölümler.

EŞREFOĞLU

Kullanıcı
Değerli ustalar gezerken bu kayalar gözüme çarptı.Yorumlarınızı bekliyorum.herhangi bir şeyler varmı?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Kayalardaki işaret ve bölümler.

sayın eşrefoğlu usta hep senin merak ettiklerini ve senin göstermek istediklerini çekip önümüze koymuşsun. hiç bizim merak edipte bu alanı bu işaret ele verir dediğimiz işşaretleri çekmemişsin. çevre resmi eklememişsin, bu alandan bize hiç bahsetmemişsin, ortalama 30 mt 50 mt kadar usaktanda burayı çek merak ettiğin alan kadraja sığmıyorsa daha da geriden çek. boş yer değil lakin ne olduğunu net anlamak için dediğimi yaparmısın.

sen bize yardım et bizde sana edelim eşref usta.

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

Kardeş; 2,3 ve 6 resimde görmüş olduğum kayanın dibi ve önünde set kapama mevcut.oradan kayanın altına giren bir oda olmalı.bu kaya sırt bir yerde önünde hafif vadimsi bir yer vardır.onun yanında sırt bir bölge ve ilerisinde kuru dere mevcuttur.sırtını verince kayalara sol kol tarafında su kaynağı yada sızan su vardır.sudan doğu yada güney doğuya doğru sırt üzerinde bir yığıntı olmalı.bu kayaların tam karşısına düşer. yığma bu kayalar ve su kaynağı üçgen yapar.kuru dere ve çukurumsu dere ilerde birleşir.Birleşim yeri arasında kalan yerde yığmalar olmalı oralar önemli.bu sırt batı doğu istikametindemi? öyle olmalı.resme göre sol taraf doğudur.sağ taraf batıdır.müsait olunca resim üzerinde çizim yapacam.resme göre sğa istikamette başka kayalar varmı? varsa orayı bir kontrol et.burada kapalı yerler var.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Yığma mutlaka vardır onlarda ana dereye yani batıya bakar,kapalı giriş için şüpheli yeri çekmişsin zaten görünen yanılmayalım,yanıltmayalım.

EŞREFOĞLU

Kullanıcı

Truva üsdat bir yeri bu kadar net söylermi bir insan.harbi söylediklerine bakınca araziyi göz ile görmüş gibisin.iki konudaki kayalar söylediğin gibi.bana çizim yaparsan memnun olurum.sitede çok usta var.yorumlarını almak istiyorum.

TRUVA

Admin

Gördüklerimi çizdim kardeşim.

EŞREFOĞLU

Kullanıcı

Teşekkürler üsdat.Değerli abilerim yorumlarsa memnun olurum.

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Eşrefoglu Merhabalar Hoşgeldinizçiçek sana..Resimleriniz Konuyla Alakalıdır,, Sondurak,,Olma Yüzdesi Oldukça Fazladır. Dolaysıyla Dar Alan Resimlerinize Oldukça Geniş Yorum Almışsınız Sayın Truva Ustamız'da Kırmızı Oklarla Son Noktayı Koymuştur.:p. Sayın Harbici Ustamız Herzaman Harbii Sözlüdür Asla Şaşmaz Uygulamaya Geçerseniz Menfaatinize Olacaktır.. :)..çiçek sana..Saygılarımla..çiçek sana.,,