kayalık alandaki işaretler... | Define işaretleri ve anlamları

kayalık alandaki işaretler...

KERASUS

Kullanıcı
...

hemen yanı...

...

burası da yan tarafı..

....

...

...

...

barış

Kullanıcı
Cevap: kayalık alandaki işaretler...

Hep yakın çekmişin fotoları arkadaşım. Işık vuruyor resimlere.geriden ve soldan resim lazım. Bu haliyle ilk resmin solunda iki kaya mezarı, üstündede mağarası var

KERASUS

Kullanıcı

Hep yakın çekmişin fotoları arkadaşım. Işık vuruyor resimlere.geriden ve soldan resim lazım. Bu haliyle ilk resmin solunda iki kaya mezarı, üstündede mağarası var

ustam alt tarafı uçurum 4. 5 metrelik o yüzden ha bir de çalılık çırpılık dağın içi o yüzden kusura bakmayın...

ersan

Admin

merhaba usta burada bir sivali kaya mezarin var birde bir insan isareti var az da olsa cizmeye calistim heptende cantar ustam kadar uzman rslamci deyilim .

usta burada ucgen isaretin alti horasan sivasi
burdan girisin var mezar odasina ve kanali var tam az baslayan yanda pitiyor.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

bu resimlerden anladığım kadarı ile orası bi şelale sanırım su kurumuşta olabilir dönemsel şelalede olabilir doğrumudur acaba

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bu resimlerden anladığım kadarı ile orası bi şelale sanırım su kurumuşta olabilir dönemsel şelalede olabilir doğrumudur acaba
yakın ve kısıtlı çekime bir örnek olmuş. alan yeterince farklı açılardan görünmezse ,farklı algılar doğurur.
HONDA KARDEŞİMİZ in paylaşımı ,üyelerimize bir örnek olsun. arkadaşlarımızın değindiğinden ,biraz farklı yapıda ama ,daha fazlası olan bir yer. zebun kardeş,dere veya çağlayan değil ama ayni benzeri bir yatak gibi işçilik yapılmış.
açığındanda resimlenmiş olsaydı,mutlaka farklı yorumlayacağınızdan eminim.
yanlış algılamada olmasın,honda benim bir kardeşimden farksızdır.onu eleştirmek değil onun için ,özellikle onun konusunda,üyelere yetersiz resimlemede yanılgılar olacağını ve konununda tam açıklığa kavuşmayacağını ,bu örnekle bir kez daha anlatmayı tercih ettim..
özelliklede ,isteyerek olmasada ,güzel bir katkı yapmış oldu. kendisinede teşekkür ediyorum.
iki üç gün önce yakın çekim bir tek resme ,mağara veya oda türü bir yapının içi olmalı ,açığından fotolamalısın dediğimde ,arkadaşımız ,akabinde açığından çektiğin i paylaşarak görme şansımız oldu. konu anlaşılır hale geldi ve ,yorumlar peşpeşe gelmeye başladı. sağlıcakla kalınız ALLAH a emanet olunuz.
ersanım seninde gönlüne sağlık. senin çizimini görünce acaba molada yaslanarak dinlendiğim yermi,izimmi kalmış diye baktım. bizim yaştakileri böyle çakalın bile zor gezdiği yerlerde ,tepe bayır gezdirirsen her yerde bir iz bırakıyorlar demekki. bir dahamı tövbeler tövbesi.
herkese kalbi sevgiler.

KERASUS

Kullanıcı

merhaba usta burada bir sivali kaya mezarin var birde bir insan isareti var az da olsa cizmeye calistim heptende cantar ustam kadar uzman rslamci deyilim .

usta burada ucgen isaretin alti horasan sivasi
burdan girisin var mezar odasina ve kanali var tam az baslayan yanda pitiyor.

sağolasın ersan ustam.yüreğine sağlık.ewet burda ikizceli ustamında dediği gibi çok yerler var da bu yeri karşısından resim çekme gibi bir şansım yok. olsa niye çekmeyeyim..çünkü alt tarafı uçurum ağaçlık kayalık.benim merak ettiğim şu pençeye penzeyen iaret ne anlama geliyor..sanki yanyana üç oyuk gibi...saygılar..

KERASUS

Kullanıcı

yok zebun usta şelale falan değil.ikizceli ustamında dediği gibi ormanın içinde ağaçlık bi yer.zaten ikizceli ustam anlatmış gerekeni..saygılar ustam...

ersan

Admin

merhaba HONDAVTEC usta sen balim ,,ikizceli ,,ustamin talebesi bu ,pencereye benzeyen tasin ustunu bir yokla cubuklarlan bakalim bu yerin mezari ne buyuklikte.
bu pencere gibi cizdim bu mezar odasa simgesi .bu giris yerin kapanda bak bir derin ouma ucgenin var bakiver kucuk demeki bitkinci noktadasin .
hadi usta allaha emanet ol,

KERASUS

Kullanıcı

merhaba HONDAVTEC usta sen balim ,,ikizceli ,,ustamin talebesi bu ,pencereye benzeyen tasin ustunu bir yokla cubuklarlan bakalim bu yerin mezari ne buyuklikte.
bu pencere gibi cizdim bu mezar odasa simgesi .bu giris yerin kapanda bak bir derin ouma ucgenin var bakiver kucuk demeki bitkinci noktadasin .
hadi usta allaha emanet ol,

sağol ustam ALLAH razı olsun ..ustamın talebesi olmak her kişiye nasip olmaz .zaten ikizceli ustamda kişiliği karakteriyle bulunmaz bi cevher benim ve burada bulunan bir çoğu içinde öyledir ..selamlar. gözlerinden öperim...