Kayaya işlenmiş plan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kayaya işlenmiş plan

özgürXdaglı

Vip Üye
böyle bir yere dört bucuk metrede olmaz diyorum ve ana giriş kacış yeri yakında su yoksa ta beşyüz metre suya giden tünel ve gizli zula giriş olmalı
x.jpg

Mirkut

Vip Üye
Selamunaleykum hocam, bu taşı nereden çıkarmışlarsa biliniyorsa 1 oda altında olmalı, diğerleri birbirine bağlantılı olmalı. Birde bu kayanın civarında haç olmalı. Selametle sağlıcakla kal

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çok detaya girmedim ihtimal vermediğim için iki oda tespit etmistim dört buçuk metrede hele onların neticesini bir görelim sonrasına bakarız havasındaydım lakin iki metreden su çıktı...

feylezof

Kullanıcı
Çok detaya girmedim ihtimal vermediğim için iki oda tespit etmistim dört buçuk metrede hele onların neticesini bir görelim sonrasına bakarız havasındaydım lakin iki metreden su çıktı...
Ustam suya fazla takılmayın, zamanla var olan suların çekilip yok olduğu gibi, önceki zamanlarda su olmayan yerlere de zamanla sular gelebilir. 4.5 mt rede tespitiniz olduğuna göre demek oluyor ki, 2/2.5 mt reden sonra sağlam zemin var demektir, anlaşılan tespit ettiğiniz yeri yapanlar da O suyun farkındalarmış... Nasibiniz bol olsun...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam suya fazla takılmayın, zamanla var olan suların çekilip yok olduğu gibi, önceki zamanlarda su olmayan yerlere de zamanla sular gelebilir. 4.5 mt rede tespitiniz olduğuna göre demek oluyor ki, 2/2.5 mt reden sonra sağlam zemin var demektir, anlaşılan tespit ettiğiniz yeri yapanlar da O suyun farkındalarmış... Nasibiniz bol olsun...
Eyvallah ustam teşekkür ederim