kazdigin cukura dusmek | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

kazdigin cukura dusmek

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: kazdigin cukura dusmek

kazdığın çukura düşmek dedinizde aklıma gerçekten yaşanmış bir olay geldi konuyla alakalı değil ama çukur var.yıllar önce amatörde oynarken maç esnasında olan bir gerçek olay:nadir diye bir arkadaşım vardı adam korner kullanacakken korner köşesinin(korner zaten köşe demek bu arada):)hemen arkasına kazılmış olan 3 metrelik çukura düştü maçı bıraktık arkadaşlar herkes yerde nadir desen çukurdan çıkamıyor pert oldu hoca değiştirdi adamı ülkemin manzaraları hala aklıma geldikçe gülerim buda konuyla ilgili değil ama çukura düşmemek lazım :)))

:D:Dgüzeldi.

ersan

Admin

merhaba Sarpedon usta .
birde ben anladem basimdan gecen bir olayi bir arkadaslan .
beni bir arkadas gecelen sat 11 de geldi aldi bir pinara cubuk cekmeye ama pinari bilmiyor yer cok buyuk bir ovalik ve topuk boyu otlar.
tam karsisindada buyuk koparativ var onustan geceleri gitik cubuk cekmeye.
cubuklari bcektik bir nokta verdi baya bir yuruduk gerdeki arkadas gelirdi 4-5 mt yanibasimda .
arkadas bikerete dedi yav burada dedi kuyu mu ne var dedi az kaldu duscedim
ustar birde bir dunsem geri arkadas tam tas duvarin kenarina basmis birde baksak
koca pinar az kadi arkadas gitiydi ,,ama verinmis sadakasi varmis arkadasin ,,
buraya ,,Sarpedon,, ustam doru yazmis dikat etmek lazim .

buyle kuyulara dikat etmek lazim burada 30 km yakin bir kuv disinda 4 korucu rahmatli oldular buyle bir kuyuya dustuler gicelen odun hirsizlarini guzledirken kuyunun derinli tam 4 mt yimis .

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

geçmiş olsun :) dıkkatlı olmak lazım.bzen arazıde 5 metreye yukseklıkte kazılmıs yerler gorulebılıyor.okadar ne kazdılarsa,az daha dünyanın çekırdegıne ıncekler nerdeyse. :D

he abi aynen öyle 5 mt yoktuda 4 buçuk mertreden düşmüş :D :D birde her dakika diğer arkadaşlarını arkadaki (kendinin kazdığı) düşmemeleri için uyarıyormuş-muş yani kesin öyle olmuştur koptumkoptumkoptumkoptum:D:D:D:D:D:D