Kendi arazim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kendi arazim

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
kuru kafada risk tılsım büyükdiğer görseldeki saklamaları işaretledim onları toplayın kolay olanlar onlar *SABIREkli dosyayı görüntüle 21296Ekli dosyayı görüntüle 21297
Hakikaten SABIR ve NASIP abi.

Yahu bazan kafam basmiyor sebeplere.
Bu dunya ne.kadar entresan bir dunya abi. Dikkatimi ceken ne biliyor musun?
Acilan konularda YILDIZ koydugun buradaki mali alin dedigin yerde, konu sahibinin bir gayreti olmuyor? Konu nicin aciliyor ben bazan dusunemiyorum. Ben konu acsam bir yer isaretlense illa orasi ile ilgilenir olumlu yada olumsuz olsa da neticelendiririm, bir gayret sarfederim. Konu acan kardaslarimizda bu bakis acisini goremiyorum. Kaldiririm o tasi altina bakarim. Merak edende yok. Sanirim biz defineyi degil define muhabbetini sever olmuşuz sanki.

Neyse az kaldi.
Benim 3-5 yerim var el atamadim.
Ben konuyu acinca sen sayet yildiz korsan sana soz oralara dalacagim ve neticeyi yazacagim insallah.

DefineHaritasi

Kullanıcı
Yildiz koydugu yer kapama mihrap yapilmis ustune zaten acaba iceride gene kitap canak comlek mi var acip bakmak lazim. Benim yerlerime de yildiz konulsa bende yatamam. Kisiden kisiye degisiyor ne arayip ne umuyor veya bu isler basit degil. Define yerlerini tek basina ararsin ama yalniz acamazsin ekip lazim para lazim zaman lazim makine lazim tespit lazim sabir lazim yer uygun olmali bunlardan biri eksik olunca olmaz. Ha kac tane yerin var hangisi en uygunu her yerde isaret mal var hangisine odaklanacan hangisine ugrasacan kapak dedigin yeri kaldirmak bile 2 3 kisi ile oluyor hele bide bos cikarsa umudunu hevesini kaybediyorsun. Baska yere bakmiyorsun bile.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
İlk yüklediğin fotoların sonuncusu orayı farkı yönlerden görme şansınız varmı 🤔

Üst Alt