Kendi çekimlerimden. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kendi çekimlerimden.

nousanemon

Kullanıcı
Cevap: Kendi çekimlerimden.

hepsi bir kayada mevcut ben çöreklenmiş yılan gibi gördüm ama zamanım dar olduğu için fazla resim alamadım bura için fikirlerinize açığım.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

erzurumlu defineci neredesin, aha koc koc diyordun geldi iste, hemde bildigin yerlerden.

bu koc neciki, ben anlamam boyle seylerden, ermenimi, musluman isimi, neci bu

ustam ben koç demem koçtan para felanda almadım alanıda duymadım koç kafası da işaret değil sadece koç boynuzu işaret olarak kullanılıyor
bu koç mezar siteli olarak yapılmış bizde bunların tarlası var koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum
anadolu selçuklu ve büyük selçuklu dönemi bildiğim 500 taneli tarla bile var sanki mubarekler yerden bitmiş boynuzlusu boynuzsuzu karacası koyunu hepsi bitiyor bizim tarlalarda :D:D:D:D:D

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hepsi bir kayada mevcut ben çöreklenmiş yılan gibi gördüm ama zamanım dar olduğu için fazla resim alamadım bura için fikirlerinize açığım.

bu resim diyorki papazın mezarının yanıbaşındaymışsın. arkadaşlarınızla ruhuna bir el fatiha okusaydınız oracıkta. makina demedimi nereye doğru fatihayı okuyacağınızı. hemen oracıktaydı halbuki. ;)

TILSIMX1

Kullanıcı

yuzun ıstikametinde kuru dere varmı.iki akarsu etrafıında dolanıyorsun.eskı yol duruyormu.

METİN

Kullanıcı

salyongozun yakınlarında su kaynağı
salyangozu görebileceğin bir tepe bu tepe
uzak yerdede olabilir bu tepe çevresinde
klise.
bu salyangozun yapıldığı kayanın arka istikametinde
kuyu.
bunların bilgisini araştırın teyit ederseniz
bu konuyu görüşelim
not:kuyu kapalıda olabilir

sondurak

Kullanıcı

,,çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana..Süper Paylaşım Çoook Teşekkürler..çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana..Sayenizde Gözlerimiz Şenlendi..image123image123image123..Devamı Temennisiyle.. çiçek sanaçiçek sanaçiçek sana.,,