Kendi El Emegim Göz Nurum Dedektörüm | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kendi El Emegim Göz Nurum Dedektörüm

mc_307

Kullanıcı
Teşekkürler arkadaşlar.
Bu devre baron66 usta bardı yıllar önce o paylaşmış. Bende gecenlerde elde olan malzemelerle yaptım bunu. Cihaz pi sistemdir yani pulse.
Cihazda derinlik fazla değil yalnız yapımı çok kolay. Kayalarda falan hediye gömüleri bulmak için ideal bence. Altından ziyade diger metalleri daha iyi algılar. Yapmak isteyen arkadaşlar olursa yakın zamanda dosyaları paylaşayım.
Kısa süre sonra baska bir dijital projeyi vermeyi düşünüyorum. Onun mesafesi falan gayet iyi.
Bu aletteki kol ve bobini her türlü pulse cihazda kullanabiliriz. Delta pulse 2 ile cok daha derin algılama yapıyor. Hemde cok ucuza tutma kolu ve bobin yapıyoruz...

Warning

Kullanıcı
Eline yüreğine emeğine sağlık Üstadım çok hoş bir görünüm kazandırmışsın tebrik ederim başarıların Devamını mevlam nasip eylesin inşaallah daha dur seninle Kaya'nın altından geçen yılanları bile görüntüleyen makina yapacağız ;) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir kaç bin tl verilenler bundan dahamı derine inecek. emeğine sağlık ustam. yardım ve paylaşım bu şekilde açık ve net bilgilerle olunca tadına doyulmuyor.
diğer bahsettiğinide ,biraz daha derin tespitte kullanmak için paylaşırsan herkes minnettar kalacaktır. emeğine sağlık.

mc_307

Kullanıcı
bir kaç bin tl verilenler bundan dahamı derine inecek. emeğine sağlık ustam. yardım ve paylaşım bu şekilde açık ve net bilgilerle olunca tadına doyulmuyor.
diğer bahsettiğinide ,biraz daha derin tespitte kullanmak için paylaşırsan herkes minnettar kalacaktır. emeğine sağlık.
Malzemelerini aldım ustam elime ulaşsın yapım aşamalarını videoya cekcem, acemi arkadaşlar kolay yapsın diye. Hem deneme yapmış olurum.
Hatta konusunu da actım.pro_tr diye ....

Warning

Kullanıcı
Paşam bişey sormak istiyorum speaker sadece dışarı mı ses veriyor bu cihazda kulaklık jak'ı yokmu ? Eğer yoksa Kulaklık jak'ı nasıl ekleriz ;)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Paşam bişey sormak istiyorum speaker sadece dışarı mı ses veriyor bu cihazda kulaklık jak'ı yokmu ? Eğer yoksa Kulaklık jak'ı nasıl ekleriz ;)

:D İşi sessiz halletmek istiyorsun herhalde ;) Ustam :D

mc_307

Kullanıcı

Eklenir ustam basit olur. Hoparlarün araya direnc eklemesi ve anahtar eklemesi yapılarak birde jack takılır olur.
Bu konuda en basit yöntemi @walkman ustam söyler sanırım.
Bugün diger dedektörün devresini döşeyecem ve video cekcem nasip olursa. @aliveli44 ustam kulucka devresini de bugün yapabilirim.

Warning

Kullanıcı
Eklenir ustam basit olur. Hoparlarün araya direnc eklemesi ve anahtar eklemesi yapılarak birde jack takılır olur.
Bu konuda en basit yöntemi @walkman ustam söyler sanırım.
Bugün diger dedektörün devresini döşeyecem ve video cekcem nasip olursa. @aliveli44 ustam kulucka devresini de bugün yapabilirim.

O zaman paşam @walkman ustama bir ricada bulunalım kendisi ne buyurur bilgi almak ve bilglerinden bilgi edinmek isteriz inşaallah

gıral

Vip Üye
@mc_307 ustam bubölüm nealemde
teknoloji ilerlerken yenilikler değişik cihazlar devreler öneriler yokmu