Kervan07 selam dostlarım | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kervan07 selam dostlarım

Kervan07

Admin
Her ne kadar faniyette samimiyetimiz olmasa da dosttan sayılmak ümidiyle sağolun ALLAH razı olsun. Bizler de iyi diyelim iyi olalım. Kiminin yarası kiminin beresi diyelim. Sizlerde her daim iyi kalın İnş’ALLAH. Selametle ✋
burada edindiğim dostlarım benim için çok kıymetli. 9 yıldır bu mekandayım sadece bir ustam ile bizzat tanışma fırsatım oldu. inşallah tüm dostlarımla bir gün çay içme fırsatım olur🤲

Kervan07

Admin
Aleykümselam sevgili Kardeşim ALLAH razı olsun iyi olmana sevindim, gerçi biz arada görüşüyoruz ama burada da iyi olduğunu duymak mutlu etti.
mavran ustam son zamanlarda sende çok seyahat ettiğin için rahatsız etmek istemedim. inşallah bu kayıp zamanları telafi edeceğiz

Kervan07

Admin
As hos geldin ustam beni soracak olursa halen dere de sikke ariyorum. Senden icin define buldu aramizdan ayrildi dediler paralar mi bitti usta?
sana kolay gelsin inşaallah önüne güzel şeyler çıkar. ben bu yolda defineden daha kıymetli şeyler olduğunu görünce olaya bakış açımı değiştirdim. defineden çok kendimi bulmaya çalışıyorum:)