Kesme Kaya Mermerimsi Bir Malzeme Ile Sivanmis | Define işaretleri ve anlamları

Kesme Kaya Mermerimsi Bir Malzeme Ile Sivanmis

ErhanOzturac

Kullanıcı
lyvDJk.jpg

Kayanin alt kısminda sivali olan sari yeri bir odun parcasiyla cizdim sari rengi aldi bir hafta sonra baktigimda tasin rengini aliyor bu kaya hakkinda bilgi verebilirmisiniz

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Arkadaşım daha geniş açılı resimler yüklersen garden çekilmiş daha iyi yorumlar alırsın aramıza hoşgeldin.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Son resmin sol tarafı çok dikkatimi çekti orayı yakından incele bence.

ErhanOzturac

Kullanıcı
Son resmin sol tarafı çok dikkatimi çekti orayı yakından incele bence.
O gozuken oyma bir insan girebilecek gibi yagmur girmiyor icinde oturdugunda sol tarafta herhangi birsey goremedim ucurum olan kisimda yuvarlak kesme kaya var altindada bir duzluk var beyaz paylasicam fotografi

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
O gozuken oyma bir insan girebilecek gibi yagmur girmiyor icinde oturdugunda sol tarafta herhangi birsey goremedim ucurum olan kisimda yuvarlak kesme kaya var altindada bir duzluk var beyaz paylasicam fotografi
Yukarıdan kavis yapılmış kayadan sızan yağmur suyu sol tarafa yönlensin diye sanırım acılmış bir yer sizin de yazdığınız gibi buralarda açılmamış yer bulunabilir.

ErhanOzturac

Kullanıcı
Yukarıdan kavis yapılmış kayadan sızan yağmur suyu sol tarafa yönlensin diye sanırım acılmış bir yer sizin de yazdığınız gibi buralarda açılmamış yer bulunabilir.
Yerde hicbir sekilde acilma yok o oyma murç ile islenmis yaklasik 700m yukarisinda benim kendi tarlamda acilmis bi magra var icinde duvarlarda yazilar var ve komple horosan

Üst Alt