Kilise Bahçe Mezarin | Define işaretleri ve anlamları

Kilise Bahçe Mezarin

efkan55

Kullanıcı
burasi sehir merkezinde kendi arazim hemen yaninda evler var evlerin altinda temel kazilarinda magara girisleri ve gaz ciktigini biliyorum alta mahzenler var . burasi kilisr oldugu kanitlandi .benim arsa kilisenin bahcesi kilisenin bahcesinde meyveleri sulamak icin kuyu kazdim su deposunu icin kemikler ve kirik gözyaşı şişesi psrcalari cikti 1 metreden ama asagiya dogru dolgu devam ediyor kilisr bahcesinde ne olur kac metrede olur ustalarim bu konuda hic bir forum yok kiymetli bilgilerinizi paylasirdaniz sevinirim

efkan55

Kullanıcı
resim linkini cepden kopyalamiyor tapatalk dan nasil resim yukluyoruz

efkan55

Kullanıcı
dolgu toprak cikti su kuyusunu kazarken 6 mt kazdirdim

efkan55

Kullanıcı
burada "Yasak Kelime" yapilmadi yanlis anlasilmasin su kuyusu kazarken cikti bunlar babam bulmus bana burda bise olnaz dedi kenarlarini beton yapip su kuyusu yapacak ama ben oyle dusunmuyorum fikirlerinizi bekliyorum ustalarim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Değerli maden tespiti yapman sorularına cevap olacaktır,Su kuyusunun üzerinde bir bak gümüş çıbıklarla, varsa değerli birşeyler oraya götürür seni,ayrıca son resimde aşağı devam edilmesi gerektiğini anlatıyor en doğrusunu Allah bilir

efkan55

Kullanıcı
gümüş çubuklar var diyor hatta dort adet nokta veriyor burfan başka ama en çok buraya çekiyor merak ettigim bu kadar derinde ne olabilir 6.30 mt dahada devam kilise bahce mezarlari ne kadar derin olur yada bahcede ne olur burasi roma kilisesi diye dusunuyorum cunku 100 yilini biliyoruz herhangi bi emare yok sadece sag ve solunda cesme var halen dururlar 100 mt yakininda bir tümülüs de var ama tepe yikilmis ustunfen yol gecmis

Üst Alt