Kilise haritası | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kilise haritası

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aynen tutuyor. İkisinin ortasında kilisenin altında şelale yine dereye dökülüyor yalnız şelale in üstünden yol vurulmuş şelale akıyor yalnız etrafı yol hafriyat dan dolayı toprak dolmuş
Şelalenin alt kısımlarında köprü olmali
Sonra selalenin balkon gibi yeri olmalı orda çanak veta yumurta seklinde oyuk olmalı selanin su döküldüğü yer nasıldır fotoraflayin fotoraf üzerinde yorum yapalım simdi size ne yazarsaksak yanlış olabilir isarettleri görelim teşekkür ediyorum

Suat6463

Kullanıcı
Şelalenin alt kısımlarında köprü olmali
Sonra selalenin balkon gibi yeri olmalı orda çanak veta yumurta seklinde oyuk olmalı selanin su döküldüğü yer nasıldır fotoraflayin fotoraf üzerinde yorum yapalım simdi size ne yazarsaksak yanlış olabilir isarettleri görelim teşekkür ediyorum
Gardaş senin yorumuna uyan yer tam kilisenin yanında önünde 6 metre yükseklikte bir şelale var balkonu var bir yumruk büyüklüğünde oyma var orada papazın köprüsü var iş karşı tarafta çeşmeye geçmek için kullanıyormuş

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Gardaş senin yorumuna uyan yer tam kilisenin yanında önünde 6 metre yükseklikte bir şelale var balkonu var bir yumruk büyüklüğünde oyma var orada papazın köprüsü var iş karşı tarafta çeşmeye geçmek için kullanıyormuş
Fotoğraf layin oranin ust kisimlarinda işaret arayin isaret olmadan hep göreceli olur yazilarimiz dikatinizi çeken yerleri teşekkür ediyorum

Suat6463

Kullanıcı
kilise etrafındaki işaretlerin işlendiği bir taş harita
haritada olanlar
* çok sayıda mezar
* gömülü kilise malı
* balık işareti
* kaplumbağa
* yılan
* deve
* tavuk
kilisenin etrafında en fazla bir buçuk kilometrede bu işaretlerden en azından 1-2 tanesini bulursunuz
Gardaş harita üzerinden işaretleme yaparak bana biraz yardımcı ol yön mesafe işaretleri bulamıyorum işaretlerin anlamlarını biliyorsan sana zahmet

KOMAGENE

Kullanıcı
Gardaş harita üzerinden işaretleme yaparak bana biraz yardımcı ol yön mesafe işaretleri bulamıyorum işaretlerin anlamlarını biliyorsan sana zahmet
ustam işaretlerin anlamlarını sana tek tek sayarım hatta bu sitede hemen hemen tüm ustalarım sayar
bu haritada merkez ne olarak alınmış bilmiyorum bu haritadaki görünen işaretlerden 1-2 tanesini bulman yada bulan birileriyle konuşman işini çözecektir sitede haritadaki sağ üst ve alttaki yazıları çözecek ustaların konuya dahil olursa iyi olur
siz sadece kiliseyıi biliyorsunuz kiliseden gidelim
kilise kaç sutunlu
kilisenin sağ tarafında düzlük olmalı düzlükte 1 metre yüksekliğinde duvar varmı L şeklinde yada düz
kilisenin sol tarafına düşen kuyu var mı
kiliseyi resimleyiniz

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Bu haritaya gore dereyi baz alin dere kenarında ağaçlar var derede su var suda baliklar yamacta kiliseler kervan yolu doguda olsa gerek bölgeyi siz biliyorsunuz haritayida siz çözmeye calisacaksiniz birazda burasi bayagi buyuk bir yerlesim yeri imis zamaninda
Buranin dısında yaklasik 500 metre doğusunda yamac varmıdır yamac dere kenarinda olmasi gerekir orda buranin mezarligin ustu den kervan yolu arastirin fotoraflayin ustalarim size fazlasi ile yardimci olacaktır ve sizr sorulari olacaktır konunuzu takip edin bilginize teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Suat6463

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Bu haritaya gore dereyi baz alin dere kenarında ağaçlar var derede su var suda baliklar yamacta kiliseler kervan yolu doguda olsa gerek bölgeyi siz biliyorsunuz haritayida siz çözmeye calisacaksiniz birazda burasi bayagi buyuk bir yerlesim yeri imis zamaninda
Buranin dusunda yaklasik 500 metre uzaklikta yamac varmıdır yamac dere kenarinda olmasi gerekir orda buranin nezarligi mezarligin ustu den kervan yolu arastirin fotoraflayin ustalarim size fazlasi ile yardimci olacaktır ve sizr sorulari olacaktır konunuzu takip edin bilginize teşekkür ederim
Eyvallah ustam dediklerinizi yapacağım yine görüşürüz

Üst Alt