Kiremit Üzerinde Yılan Işareti Yorumlaya Bilecek Var Mi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kiremit Üzerinde Yılan Işareti Yorumlaya Bilecek Var Mi?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
ikizceli kardeşim bir taş da var da boyutu büyük oldu için yayınlamıyorum yardım edebilecen mi
Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz:
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
*Konu Başlıkları Açıklayıcı Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.

*Büyük harf ile yazmak, yüksek ses ile konuşma sayıldığından hakaret içeriğine girer. Göz rahatsızlığı olanlar (bunu belirtmelidir + her hangi bir yöneticiye bildirmesi yeterlidir) dışında büyük harf kullanmak yasaktır. Uymadığı taktirde uygun bir süre forumdan uzaklaştırılır. Israrı halinde forumdan süresiz uzaklaştırılır.

Yüklemek istediğiniz fotoğrafın üstüne sağ tıklayın
Birlikte aça tıkladığınızda
Yanda çıkan pencerede
İlk sırada Microsoft Office Picture Manager çıkacak
Buna tıklayınız
Resminiz bu program ile açıldığında
Üst ortada Resim Düzenle butonu var
Ona tıkladığınızda aynı pencere içinde sağda
Yeni bir sutun açılacak
Burada en altta ikinci sırada
Yeniden Boyutlandır yazısını tıklayın ve
İstediğiniz boyuta getiriniz
Kolay gelsin

Konu Başlığınız Tarafımdan Yenilenmiştir:
Kiremit Üzerinde Yılan İşareti Yorumlaya Bilecek Var Mi?

tavkarizma43

Kullanıcı
saygılar Konuya zararı olmadan Kısa birşey paylaşmaK istedim,iKizceli ustanın yorumunda bahsettiği pişmiş topraK Kırılmış demiş,ustam ben bi tane Kırılmamışını açtım gecen hafta üzerinde bir şeKil yoKtu,laKin Kenarları şerit,Kurdela gibiydi,ama içinde KemiKten basKa birsey yoKtu sadece 1mt yanında avatardaKi objeler denK geldi,,acaba biz olayın neresinde KaldıK?ve her pişmiş topraK mezarı dolu mudur,bi genelleme yapılabilir mi?terar saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
güzel kardeşim,bizler inancımız gereği mezarlarımızı nasıl kapatıyorsak,bazı dönemler de kaya vs ile değilde ,farklı ebatlarda kiremit türü malzeme ile kapatmışlar.bizim tahtaları dizmemiz gibi onlarda tam üzerini kiremit türü ile kapatmışlar. bir tümülüsün üzerinde bile bu türlere rastlanabilir. bunlar sıradan halk mezarları. çevresinde oda türü olanlar da çıkabilir. önemli olan o türlerin bulgularına ulaşabilmek. o nedenle araziyi iyi gözlemlemek gerekir. aranılan vasıfa haiz olanların tespiti gerekir. sağlıcakla.

Üst Alt