Kırokili taş ve karpuzbiçimindeki taş elimde | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kırokili taş ve karpuzbiçimindeki taş elimde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bomonti alş

Kullanıcı
Usta doğruda ben zaten belirtmişim arazi tapulu malım diye zaten sitelik bir sorun orta birakmamışım sitede bulunan arkadaşlar Bölgeler hakkında yok voyvoda şöyle demiş yok böyle demiş eşkıyanın her adımını 10 yıldır takip ediyorum herkesin tezini çürütecek done ve fotoğraf var ben sırf o malları çıkartmak için 150 dönüm arazi aldım bu sitede bulunma sebebim kafamdaki taşları benden bilgili ustalarla paylaşıp istişare yapmak bırakın üyeleri yönetimden bile yorum gelmiyor cansız ruhsuz bir şekilde bekliyoruz benim tepkim ona
Yarım saattir yüklediğim fotoğrafları silmeye çalısıyorum silinmiyor k bakmayın ben çıkmak istiyorum mümkünse resimleride iptal etmek istiyorum karşımda muhatap bulamıyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Usta doğruda ben zaten belirtmişim arazi tapulu malım diye zaten sitelik bir sorun orta birakmamışım sitede bulunan arkadaşlar Bölgeler hakkında yok voyvoda şöyle demiş yok böyle demiş eşkıyanın her adımını 10 yıldır takip ediyorum herkesin tezini çürütecek done ve fotoğraf var ben sırf o malları çıkartmak için 150 dönüm arazi aldım bu sitede bulunma sebebim kafamdaki taşları benden bilgili ustalarla paylaşıp istişare yapmak bırakın üyeleri yönetimden bile yorum gelmiyor cansız ruhsuz bir şekilde bekliyoruz benim tepkim ona
Tamam haklısınızdır belki,belkide kimseden bir cevap alamadığınız içindir ama böyle haksız konuma düşersiniz. Bekleyin herkes evine geçsin duşunu yapıp çoluk çocuğunu görsün yemeğini yesin keyif sigarası veya çayıyla size cevap versin. Herkes 7/24 aktif değil sonuçta. Bak ben bile işimi gücümü bırakmış sitenin akışı ve akıbeti için sana cevap yetiştiriyorum. Bunu bile anlamanız lazım.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yarım saattir yüklediğim fotoğrafları silmeye çalısıyorum silinmiyor k bakmayın ben çıkmak istiyorum mümkünse resimleride iptal etmek istiyorum karşımda muhatap bulamıyorum
Dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Kimseyi bu hususta zorlamıyoruz. ben bile günlük 19 mesaj yazamıyorum sayenizde sizinle beraber nerdeyse 19 dakikada 19 mesaj yazmışız. Sebep? Sizin zorlamanız.

Bomonti alş

Kullanıcı
Dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Kimseyi bu hususta zorlamıyoruz. ben bile günlük 19 mesaj yazamıyorum sayenizde sizinle beraber nerdeyse 19 dakikada 19 mesaj yazmışız. Sebep? Sizin zorlamanız.
Bazen benim gibi manyakta lazım oluyor vesile olmak güzel birşey ben canlanmaniz ićin belkide burdayım 18 beitte sır kader var kader diyelim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hepsi resmi arazim bakir iyi cihaz ve bilgi birikim güçlü dostlar lazım
Öncelikle ben sizin bu ifadenizden bir ekip oluşturma isteğinde olduğunuzu düşünerek uyarıda bulundum. Sizin yorumla ilgili bir talebiniz de yok yazdıklarınız da . Ayrıca konuyu saat 14.44 te açıp hemen cevap almak istemeniz forumlarda her zaman olanaklı değildir. Burası ustaların bilgisayar başında bekleyerek hemen cevap yazdıkları bir platform değil. Müsait olduklarında bakıp bilgileri dahilinde yorum yazarlar, yardımcı olmaya çalışırlar.

Yorum yok sadece mazeret diye yazmışsınız ,yapılan uyarıdır mazeret değil gerekçesi de ilk cümlede yazılıdır.

Yönetimin görevi site düzenini sağlamaktır, yorum yapmak kişisel tercihlerine, deneyimlerine bağlıdır. Yorum yapmaları zorunluluğu yoktur.

Burada yazılan yazı ve yüklenen resimleri katılımcılar silemez. Foruma üye olan herkes paylaşımların silinmesini ancak talep edebilir (ben öyle istiyorum değil geçerli bir gerekçe belirterek) , kendisi silemez, forum kurallarında bu belirtilmiştir.

Sonuç olarak kimsenin kırılmasını, üzülmesini istemeyiz ancak şu an olduğu gibi memnun olmayanlar olabilir, bu da kişisel bir tercihtir. Foruma girip girmemek kişinin insiyatifine bağlıdır.

Şu an konunuzu olumlu yönde gelişmesi amacıyla kilitlemiyorum. Tartışma kimse için olumlu bir sonuç doğurmaz, ustaların inceleyip yorumlamasını bekleyelim.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bazen benim gibi manyakta lazım oluyor vesile olmak güzel birşey ben canlanmaniz ićin belkide burdayım 18 beitte sır kader var kader diyelim
İnce düşünceniz için teşekkür ederim. Çok çok geçerli ve sağlam @Deli Fırat diye bi delimiz var zaten ikincisi bize ağır gelir. Bir konuda anlaşalım. Konu tartışmaya dönsün birileri üzülsün gönül kırılsın istemem. Bundan yanada değiliz. Birinin gönlünü kırıp ileride kazanmaktansa hiç kırılmaması daha iyidir. Bilen veya yazmak isteyen muhakkak yazar. Hiç bir yerde de böylesine eleştiri dahi olsa hızlı cevap almanız mümkün değil. Siz doğru bildiğiniz yeri seçmekte her daim hürsünüz. 😉👍

Bomonti alş

Kullanıcı
İnce düşünceniz için teşekkür ederim. Çok çok geçerli ve sağlam @Deli Fırat diye bi delimiz var zaten ikincisi bize ağır gelir. Bir konuda anlaşalım. Konu tartışmaya dönsün birileri üzülsün gönül kırılsın istemem. Bundan yanada değiliz. Birinin gönlünü kırıp ileride kazanmaktansa hiç kırılmaması daha iyidir. Bilen veya yazmak isteyen muhakkak yazar. Hiç bir yerde de böylesine eleştiri dahi olsa hızlı cevap almanız mümkün değil. Siz doğru bildiğiniz yeri seçmekte her daim hürsünüz. 😉👍
Pardon ekip oluşturma derken anlayamadım çok ayıp ve kaba düşünceler kişi kendinden bilir işi ortamı daha fazla germe istersen üstad

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bomonti alş' Alıntı:
Hepsi resmi arazim bakir iyi cihaz ve bilgi birikim güçlü dostlar lazım.

Roni ustam Bomonti benim yerime sizden alıntı yapmış.

Bomonti Alş Konuyu tartışmaya götürmeyin. Yukarıdaki kelimeler bende bunu çağrıştırdı. Ayrıca ekip oluşturma kaba ya da ayıp değil sadece yeri bu platform değil. Karşılıklı tartışma yerine konunuzla ilgili açıklamalarınız varsa yapabilir ya da yorumları bekleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...