Kitap Tavsiyeleri | Define işaretleri ve anlamları

Kitap Tavsiyeleri

KUTAY

Kullanıcı
Sevgili arkadaşlar sitemizde kitap tavsiyesi veya tanıtımı diye bir bölüm yok sanırım. Forumları okurken, az önce son siparişlerimi kargocu getirdi ve sizlerle paylaşmak istedim. Bozkurt usta siteye böyle bir bölümde eklemeliyiz diye düşünüyorum. TTıK 'nın internet sitesinden kolayca temin ediliyor. Bu gün gelen kitaplarım bunlar;

dsc1469.jpg

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Kitap Tavsiyeleri

kutay dostum ne yaptın böyle,bu bilgilerle define camiasına bomba gibi düşebilirsin.

kutay dostum kardeşim,önerin hoş ve güzel haklısında,uygun bir bölüme bu önerini açalım inş.mutlaka kitap okuyanlarımız vardır,tavsiyeleri alırız.

bu arada görüşemıyor ve araşamıyoruz,hata benımdır,telefonu elime alıpta bir hal hatır edemedimhakkını helal et.

safkan dostum bir toplantı duzenlıycekmıs sanırım,görüşmek dileği ile.

KUTAY

Kullanıcı

Bozkurt dostum seninle yakınız yakında sütlüce de bir uykuluk yiyelim beraber canım cekiyor bu ara.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

kutay dostum ne yaptın böyle,bu bilgilerle define camiasına bomba gibi düşebilirsin.

kutay dostum kardeşim,önerin hoş ve güzel haklısında,uygun bir bölüme bu önerini açalım inş.mutlaka kitap okuyanlarımız vardır,tavsiyeleri alırız.

bu arada görüşemıyor ve araşamıyoruz,hata benımdır,telefonu elime alıpta bir hal hatır edemedimhakkını helal et.

safkan dostum bir toplantı duzenlıycekmıs sanırım,görüşmek dileği ile.

Bekliyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!