Kivrim isareti | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

TRUVA

Admin
Kardeş atmış olduğun bölge medli usdat ile aynı bölge olabilir bilemiyorum. Resimler uydu görüntüsü şeklinde olsaydı arazi yapısının üstadın söylediği şekilde olup olmadığını söyleyebilirdik. O zaman ikimizide teyit etmiş olurduk

A21MEDLi

Admin
Kardeş atmış olduğun bölge medli usdat ile aynı bölge olabilir bilemiyorum. Resimler uydu görüntüsü şeklinde olsaydı arazi yapısının üstadın söylediği şekilde olup olmadığını söyleyebilirdik. O zaman ikimizide teyit etmiş olurduk
ustam bende inan bilmiyorum,mini minaccık resimlere bu iş tıkanır kalır.

A21MEDLi

Admin
Ben ne yapmalıyım uzaktan bu bölgenin resimlerinizi alayım genişçe video atsam o sekil anlasilirmi
Truva ustanın işaretlediği yer neresidir bilmiyorum,işaretlediği yeri bilen sizlersiniz..işaretlediği noktaya gidip istediği kısımların resmini çekin ( resimler bunlar gibi küçücük olmasın)

benim istediğim mıntıkayı çizdim M şeklinde tepe sırtı gibi yüksekliği arayın. bulursanız o sırtı kare kare resimleyin...
sizlerden istediğimiz sadece bol bol resim değil,
istediğimiz yerlerin Resmi olmasına dikkat edin yeterlidir.

TRUVA

Admin
Ben ne yapmalıyım uzaktan bu bölgenin resimlerinizi alayım genişçe video atsam o sekil anlasilirmi
Sen söylediğim noktayı test yap. Google eart kullanarak bölgeyi uydu şeklinde resim atarsan anlaşılır

A21MEDLi

Admin
oraya gitmeden google Earth ten o bölgeye bakarakta çevreyi kolaçan edin..
benim istediğim M google earth ten bulacaksınız..

TRUVA

Admin
Us
oraya gitmeden google Earth ten o bölgeye bakarakta çevreyi kolaçan edin..
benim istediğim M google earth ten bulacaksınız..
Usdat 7 sayfada resim üzerinde çizdim hedefini ve yapacağı o bölgeyi inceleyip boşluk testi yaparsa söylediğimi görecektir.

Bihter

Kullanıcı

Truva ustanın işaretlediği yer neresidir bilmiyorum,işaretlediği yeri bilen sizlersiniz..işaretlediği noktaya gidip istediği kısımların resmini çekin ( resimler bunlar gibi küçücük olmasın)

benim istediğim mıntıkayı çizdim M şeklinde tepe sırtı gibi yüksekliği arayın. bulursanız o sırtı kare kare resimleyin...
sizlerden istediğimiz sadece bol bol resim değil,
istediğimiz yerlerin Resmi olmasına dikkat edin yeterlidir.
Truva ustam isaretledigi yer isaretin bulunduğu tasin kendisi bir sirtin üzerinde bu tasin sağına doğru 100 metre gittiğimizde bir yamac ve bu yamacta 2 tane tas var