koç başımı boğa başımı değerli üstatlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

koç başımı boğa başımı değerli üstatlar

ersan

Vip Üye
Cevap: koç başımı boğa başımı değerli üstatlar

merhaba ,,koko,,usta .
sitemize hosgeldin ve sefalar getirdin.
burda bu tas senin kapak tasi yerine kulanilmis.
neden dersen burdaki bu ayvan isareti ta cok bir kupeye benziyor bu da demeki bie -bizans- mezar odan var .
bu ayvan havaya bakiyor demeki bitkinci yerdesin .
tam ensesinde kabartma bir karen var -demeki mezarin deyerli bos cikmayacaktir bilesinki.
o carpi yapitim guzlere dikat et orlarda bu mezarin hediyeleri olabilir burlarda horasan testi yap.
saten buyuk mihrabin icinde hac isaretin de var .
bana soracak okursan bu kupeye benzeyen tas kapak tasi yerine kulanilmis bu mezar odasini ustune..

koko

Kullanıcı

Değerli yorumlarınız için tşkler

koko

Kullanıcı

merhaba ,,koko,,usta .
neden dersen burdaki bu ayvan isareti ta cok bir kupeye benziyor bu da demeki bie -bizans- mezar odan var .
tam ensesinde kabartma bir karen var -demeki mezarin deyerli bos cikmayacaktir bilesinki.
o carpi yapitim guzlere dikat et orlarda bu mezarin hediyeleri olabilir burlarda horasan testi yap.
bana soracak okursan bu kupeye benzeyen tas kapak tasi yerine kulanilmis bu mezar odasini ustune..

taşın altına girmemi lazım yada..

ulaş

Kullanıcı

bir hayvan var ama resimde net belli olmuyor ne desek yalan olur.

cesycex

Kullanıcı

üstadım tebeşir ile bu kayayı bir boyamanı tavsiye ederim. fatih7979 ustanın çizdiği ayı benimde gözüme carptı. ayının başı önünde sanki bir kus yada ördek kanatlarını acmış kacıyor. baska bir acıdan ise ayı basına benzettiğim bölgede ağzı acık bir yılan var ve bu yılan sanki ördeğin boyununa dolanmış. resimler netleşirse daha iyi meydana cıkacaktır. üstadlarda daha iyi yorum yapacaktır.

koko

Kullanıcı

merhaba ,,koko,,usta .

dediğiniz yerlere baktın horasan deil .başka ne emareler aramalıyım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

koko kardeş,konuyu açalı çok zaman geçmesine ,seninde bölgede olmana rağmen,tek resimle konuyu açıklığa kavuşturma gayretindesin. ustalara alanı yeterince vermeden daha fazlasını beklemek biraz fazla iyimserlik oluyor. istiyorsan biraz çaba göstermelisin. kusurada bakmamanı diliyorum.ben kimseye üzecek bir yorum yazmayacağım gibi,sizlerin iyiliği ve yeterince yardım alabilmeniz adına tavsiyede bulunuyorum.
bu resmin verdiği, o kayalığın yapma ve üzerinde bir çok bulgu bulundurduğudur.
bu tür yerler mahzen barındırır ,resim aldığın kısımdan girişli olmalı.baş kısmın arka bölümü bir yöne bakar gibi ise ayrıca o yöndede ikinci bir karşılığı olacak. zahmet buyurur, geniş açılı paylaşırsan konunda tam açıklığa kavuşacaktır.
sağlıcakla selametle.

koko

Kullanıcı

koko kardeş,konuyu açalı çok zaman geçmesine ,seninde bölgede olmana rağmen,tek resimle konuyu açıklığa kavuşturma gayretindesin. ustalara alanı yeterince vermeden daha fazlasını beklemek biraz fazla iyimserlik oluyor. istiyorsan biraz çaba göstermelisin. kusurada bakmamanı diliyorum.ben kimseye üzecek bir yorum yazmayacağım gibi,sizlerin iyiliği ve yeterince yardım alabilmeniz adına tavsiyede bulunuyorum.
bu resmin verdiği, o kayalığın yapma ve üzerinde bir çok bulgu bulundurduğudur.
bu tür yerler mahzen barındırır ,resim aldığın kısımdan girişli olmalı.baş kısmın arka bölümü bir yöne bakar gibi ise ayrıca o yöndede ikinci bir karşılığı olacak. zahmet buyurur, geniş açılı paylaşırsan konunda tam açıklığa kavuşacaktır.
sağlıcakla selametle.
en kısa zaman da ekleyeceğim usta

NOVANDA

Kullanıcı
Dünya güzeli bir işarette ne yakın çekim var ne çevresi,Ne de şurada şuvar diyebilmişiz,Bu resim size mi ait.Evet derseniz aylar oldu hala bir ses yok

Üst Alt