Kocyigit usta hk | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Kocyigit usta hk

KOMAGENE

Vip Üye
Ustam inanın heyecan geldi. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Her zaman bir bilgiden tatlı tatlı istifade etmişimdir. Her ne kadar tartışıyoruz sansalarda ben @ADIYAMAN ’lı ustamdan dahi bilgi istifadesinde bulunuyorum. Birçok şeye rağmen gözümden kaçan veya elde demediğim bilgileri sizin gibi güzel insanlar sayesinde elde ediyorum. ALLAH hepinizden razı olsun İnş’ALLAH. 🤲🤲🤲
her nekadar kötü bir zamanıma denk gelmiş ve senin gibi değerli bir ustam ile tartışmış olsak bile bu sizde takdir edersinizki foruma girip çözüm arayan üyelerin yararınadır 'bir göz bir şeyi birkaç göz herşeyi görür dilek ve temennilerine katılıyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
her nekadar kötü bir zamanıma denk gelmiş ve senin gibi değerli bir ustam ile tartışmış olsak bile bu sizde takdir edersinizki foruma girip çözüm arayan üyelerin yararınadır 'bir göz bir şeyi birkaç göz herşeyi görür dilek ve temennilerine katılıyorum
Estafirullah güzel ustam. Her şeyin bi vakti vardır elbet. Gönlümüz bir olsun kafidir biizniALLAH. 🙂🤲

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Estafirullah güzel ustam. Her şeyin bi vakti vardır elbet. Gönlümüz bir olsun kafidir biizniALLAH. 🙂🤲

Seviyorum bu tarz diyalogları. Allah c.c razı olsun.