Kocyigit usta hk | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kocyigit usta hk

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
bunu yazarken kime kime laf çakıyorsun.
sevgili @TEVFiK ustamızın barnağına çekiçmi değsin hee. Gıcık :mad:
Aman can abim
Azından yel alsın
O benim canım ciğerim
Ona rüzgar bile değmesin

Hem Tekfur @TEVFiK abimin
Rütbeye falan ihtiyacı yok ki
Apolet üstü biri

bornovalı

USTA
Super Moderatör
a.s @bornovalı ustam. iyi temennileriniz için teşekkür ederim.
açılan konularda gözlerim yorumlarınızı arıyor, ama göremiyorum. tecrübelerinizden istifa etmek isteriz inşallah.
S.A.
Merhaba kocyigit01 ustam.
"tecrübelerinizden istifa etmek isteriz inşallah." İnşallah ustam.
Eski üyelerimiz bilirler ki, benim "zaman"la büyük bir mücadelem var :) Ama nedense genelde hep o galip geliyor. :)
Ben galip geldiğimde de ve gerek gördüğüm konularda bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Genelde açılmış tüm konuları okurum. Ancak yazılarımdan da anlaşılacağı üzere benim bilgi ve tecrübelerim bazı konularla sınırlıdır. . Mesnetsiz konuşmak mebal olduğu için haddimizi aşmamaya çalışıyoruz. Bilgi ve tecrübelerimin doğrultusunda yeni bir yazıyı kaleme almaya başlayalı neredeyse 2 ay oldu. İnşallah tamamlamak nasip olur da paylaşırız.
Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
Sağlıcakla kalın.
ALLAH a emanet olun.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
S.A.
Merhaba kocyigit01 ustam.
"tecrübelerinizden istifa etmek isteriz inşallah." İnşallah ustam.
Eski üyelerimiz bilirler ki, benim "zaman"la büyük bir mücadelem var :) Ama nedense genelde hep o galip geliyor. :)
Ben galip geldiğimde de ve gerek gördüğüm konularda bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Genelde açılmış tüm konuları okurum. Ancak yazılarımdan da anlaşılacağı üzere benim bilgi ve tecrübelerim bazı konularla sınırlıdır. . Mesnetsiz konuşmak mebal olduğu için haddimizi aşmamaya çalışıyoruz. Bilgi ve tecrübelerimin doğrultusunda yeni bir yazıyı kaleme almaya başlayalı neredeyse 2 ay oldu. İnşallah tamamlamak nasip olur da paylaşırız.
Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
Sağlıcakla kalın.
ALLAH a emanet olun.
Ustam inanın heyecan geldi. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Her zaman bir bilgiden tatlı tatlı istifade etmişimdir. Her ne kadar tartışıyoruz sansalarda ben @ADIYAMAN ’lı ustamdan dahi bilgi istifadesinde bulunuyorum. Birçok şeye rağmen gözümden kaçan veya elde demediğim bilgileri sizin gibi güzel insanlar sayesinde elde ediyorum. ALLAH hepinizden razı olsun İnş’ALLAH. 🤲🤲🤲