Kök Boya Mı? | Define işaretleri ve anlamları

Kök Boya Mı?

Farazi

Kullanıcı
S. Aleyküm değerli ustalarım,

Taş üzerindeki kırmızılık kök boya mı acaba? Bölgede çok gezdim fakat bu renk yosuna denk gelmedim. Ayrıca taş üzerinde bir işçilik var fakat işaretin ne olduğunu da tam olarak anlayamadım. Yorumlarınızı için şimdiden teşekkür ederim.

İmageshack linki

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Abicim bölgende bu renk
Boyaya çok rastlarsın
Özelliklede domuz ve aslanlı kayalarda
Bu kayanın 3-4 adım daha geriden
Fotoğrafını çekseydin domuz olduğu belli olurdu
seni gönülden tebrik ederim aliveli ustam. seni sağlıkçı bilirdik. baytarlığınıda öğrenmiş olduk.
ön ve sağ kısımlarda görülebilse çok güzel olacak sırrı tamamen açığa çıkacak farazi kerdeşim.
tespitini ve işçiliğini yapabilen için ,başka yer aratmayacak güzellikte. yakın ve zamanım olsa resmiyetini bile göze alırdım.
sağlıcakla.

Farazi

Kullanıcı
taşın yan tarafında sıvalı yerler var gibi iyice kontrol et

Abicim bölgende bu renk
Boyaya çok rastlarsın
Özelliklede domuz ve aslanlı kayalarda
Bu kayanın 3-4 adım daha geriden
Fotoğrafını çekseydin domuz olduğu belli olurdu

seni gönülden tebrik ederim aliveli ustam. seni sağlıkçı bilirdik. baytarlığınıda öğrenmiş olduk.
ön ve sağ kısımlarda görülebilse çok güzel olacak sırrı tamamen açığa çıkacak farazi kerdeşim.
tespitini ve işçiliğini yapabilen için ,başka yer aratmayacak güzellikte. yakın ve zamanım olsa resmiyetini bile göze alırdım.
sağlıcakla.

Ustam takdir etmek benim haddime değil ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Ustalığınızın hakkını gerçekten veriyorsunuz. Maşallah ne göz var sizde ben kırk yıl baksam fark edemezdim taşın domuz olduğunu. Kırmızılık olmasa taşı es geçecektim. Bu hafta içi zor ama hafta sonu fotoğraflarım alanı. Başka bir şey aramam gerekiyor mu? Piramit taş başlıklı konumda bulunan fotoğraflara bakarsanız bu işaretin yalnız olmadığını göreceksinizdir. Çok taş vardı. Urartu mezarlığı sandım. Ben açıkçası işçiliği zor olur diye bölge ile pek ilgilenmedim. Siz daha iyi bilirsiniz pek değişen bir şey yok galiba yine zor. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Üst Alt