Kök Boya Mı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kök Boya Mı?

Farazi

Kullanıcı
bu tepe orjinal bi tepeye benziyor. böyle etrafı taşlarla cevrilimi tepenin kubbesinin?

Ustam domuz aşağıda kalıyor. Sulak alanın daha iyi gözükmesi için bu tepeye çıktım. Sulak alanla bir bağlantısı var mı buranın yoksa bağımsız bir alan mı? Bağımsız bir alan ise ne aramalıyım?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
tepenin etrafı bu şekilde taşlarla çevrili ise; sen bunu eskiden yapılmış bir istinat duvarı gibi düşünmelisin. istinat duvarı neye yarar ? bir yapıyı uzun süre ayakta tutmaya .. bu tepede ne gibi bir yapı olabilir?

şeklinde sona gelinebilir... tabi bunlar yani anlattıklarım tahminlerden öteye gidemez.. neden?
çünkü henüz sorumun cevabını alamadım..

tepenin üzeri bu şekilde taşlarla cevrili midir??

e
kleme yapmam gerektiğini hissettim. ben kayayı domuza çok benzetemediğim için domuz veya su ile bağıntısını irdelemiyorum. diğer ustalarım bilgileriyle size o konularda yardımcı olacaklardır...

walkman

Kullanıcı
Farazi usta Harbici ustamızın ve benim yazdıklarım aynı kapıya çıkıyor siz olaya odaklanmayıp yan unsurlar ile vakit kaybediyorsunuz.

Farazi

Kullanıcı
Özür dilerim ustam haklısınız. Birisi bu davranışımı dile getirmeden bir konumda itiraf edeyim dedim. Ancak dile getirmek size nasip oldu. Benden çok yaşayacaksınız. Aç gözlüyüm biraz ustam. Bu nedenle bir yere odaklanıp sonuçlandıramıyorum. Bunun farkındayım. Ama işaret görünce dayanamıyorum. Fotoğraflayıp hemen paylaşma ihtiyacı hissediyorum. Birazda sizlerin payı var tabi bu işte. Konularımı cevapsız bırakmayarak bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak, samimiyetiniz ve yardımlarınızla şımarttınız beni. Bu konuda aciz ettiğim bütün ustalarımdan özür diliyorum. Hakkınızı helal edin lütfen. Sadece bir yere odaklanıp sonuçlandırmaya karar verdim. Her şey için teşekkür ederim.

Üst Alt