Köpek budu olan degirmen | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Köpek budu olan degirmen

siname211

Kullanıcı
Yılanı ben göremedim Usdam bir işaretlermisim , zahmet olmazsa ,
On tarafdaki yılan arka tarafta isaretledigim yerleri kontrol et sağ üst tarafıda yakın zamanda gidip fotograflayabilirsen daha güzel olur kolay gelsin Mezarlar var Deli Fırat bu işi biliyor 👍

Ekli dosyalar

• IMG_20230222_102038.jpg
    IMG_20230222_102038.jpg
    502.9 KB · Görüntüleme: 15

balkaya34

Kullanıcı
On tarafdaki yılan arka tarafta isaretledigim yerleri kontrol et sağ üst tarafıda yakın zamanda gidip fotograflayabilirsen daha güzel olur kolay gelsin Mezarlar var Deli Fırat bu işi biliyor 👍
@siname211 Selam ustam,, Sağ arkadaki işaret ettiginiz yer Eşkıyanın karakolu , geçitte o civarda bir tek yol var oda bu yol ve Orda bir tek köprü var ,oda buradaki köprüdür, Ve orda eşkıyanın karakolu orasıdır ,

KANAS_USTA

Admin
Kopek budu nerde göremedim ama gördün ise yukarıdaki resme göre,
Aile mezarlığı(kraliyet) tünel girişi kaya mezar tepede mezar kale girisi kasalar değirmen dut paralar olacak.

Yukaridaki resmen resmin sol tarafı kuzeybatı mı

balkaya34

Kullanıcı
Kopek budu nerde göremedim ama gördün ise yukarıdaki resme göre,
Aile mezarlığı(kraliyet) tünel girişi kaya mezar tepede mezar kale girisi kasalar değirmen dut paralar olacak.

Yukaridaki resmen resmin sol tarafı kuzeybatı mı
Ben sadece bu konuyu bilmeden önce bu resimleri çekmiştim, Şuanda Köpek budunu henüz bulmuş değilim, Yani köpek ile ilgili bilgiyi ÇALKAYA28 in yazısından aldım , sadece bilgi olarak.siteye ekledim, Yani henüz bu işareti araştırıp bulmaya çalışacağım,Siteye koyduğum resim iki kayanin arasından bir at arabası geçer dedigi görüntüdür ve derviş resmidir , Selamlar ,,

KANAS_USTA

Admin
Ben sadece bu konuyu bilmeden önce bu resimleri çekmiştim, Şuanda Köpek budunu henüz bulmuş değilim, Yani köpek ile ilgili bilgiyi ÇALKAYA28 in yazısından aldım , sadece bilgi olarak.siteye ekledim, Yani henüz bu işareti araştırıp bulmaya çalışacağım,Siteye koyduğum resim iki kayanin arasından bir at arabası geçer dedigi görüntüdür ve derviş resmidir , Selamlar ,,
Dogru yerdesin altına imza atarim