Köpek budu olan degirmen | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Köpek budu olan degirmen

balkaya34

Kullanıcı
@Eli bey Usdam Teşekkür ederim ,
ALLAH ne muradın varsa VERSİN INŞAALLAH.
Sana bir bilgi vereceğim, Yaparsın yapamazsın bilemem ,Benim.MURADIYE ye gitme imkanım yok ,
KORZÜT ,ve ANZİRİK köyleri ve muradiye mevzusu ,
Yarın gündüz yazarım INŞAALLAH

balkaya34

Kullanıcı
Sitedeki tüm arkadaşlar ALLAH rahatlık versin, iyi geceler ,,

Reedmann

Kullanıcı
Kayanın üzerine oturtulan Sarılmış yılana benziyor Ağızın sol altına cihaz tutun Gözlerine bakın hangisi derinse girişi verebilir Diğeride müjde hizasında olma ihtimali var Dedektör şart

balkaya34

Kullanıcı
Merhaba güzel ustam kara ayı avını sarmalamış yatıyor daha ne istersin.. Sen avcı o av artık. Kural bu. Ustaların Şahından hediye sana.
@Ali-aga selam Usdam, Öyle üç köfte 25 e yok ,hemen kaçma ben ilk okula 7 yaşında kaydoldum , Belki kayip olurum diye korkdugumdan , Asgere gidene kadar O okuldan hiç ayrılmadım, Sonra hocalar baktıki ben asgere gidiyom Bana bir kağıt verdiler , okulu bitirdin haydi git dediler ,
Bu Ayıyı ben bir göreyim Usdam acaba bumu ?
Yukardaki kayalık Eşkıyanın gümrük yeri ve aynı zamanda Gözetleme yeri , Bu konuda okuduğunda gözetleme yerinin çok yüksek olduğunu sanarlar, Oysa yüksek değilde Yol giriş çıkışına hakim bir noktadır, Tek geçit Atma taş köprüdür başka kervan geçecegi bir gećit yok, Hem bu köprüye gireni hemde çıkanı kontrol etme noktası burası,,Sizin Ayı olduğunu bahsettiğiniz kaya burasımı yani usd noktamı?
Screenshot_20230526-120506_Chrome~3.jpg
Af esersiniz burda bir başka resim daha arıyorum bulamadım, 2 kadın uzvu ,Ve, birde Erkek uzvu, bunları henüz bulamadım,

Son düzenleme: