Köprü Ve Para Yerleri Görsel | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Köprü Ve Para Yerleri Görsel

sondurak

Kullanıcı
Güzel yer bozkurt kardeşim manzara,dere,para saklanılacak kayalık güzel ama demir çakılı yer var mı???(KÖPRÜDE)
,,Fenerli Usta Merhabalar.. Aydın İlimizde Zeytin Bahçemize Yakın Kayada Demir Çakılı.. Çözümü Nedir Paylaşırmısınız.. C...Bekliyoruz..
,,Forum'daki Arkadaşlar için'de Faydalı Olacagı Kanatindeyim..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Eline sağlık ustam
Faydalı bir konu açmışsın
Bir de bu köprünün adı nedir?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

bozkurt ustam,resim her ne kadar gölgeli olsa dahi,bir kısım bulgular ve kayaların genel görünümü ,alanın bir çok gizeme haiz olduğunu gizleyememiş. alttan başlayarak kayaların altına uzanan bir çok mehzen mevcut.

ersan

Vip Üye
buyle cekmecelei bos gecmek lazim deyil nedense tam cekmecenin arkasinda duvarin demek istedim malzemesi bulunuyor byrda bana soracak olurlarsa burdaki malzeme ta duruyor nedense 2 ay unce bir yere cubuk cektim bir supelendim bir tarihi cesmede
cesmenin duvarinda cubuklar cekim aldim ve tam tespi etikten sonra birde incelesem duvari bir cekmece var 14 sm uzun ve 8 sm genis ama ta acilmamis yer horasan siva makine tutum sinyal yok birde yukardan incelesem
tam o cekmecenin duvarin arkasinda cekim cok guclu ve yer cumuk
uylece biraktim yeri.

SEVALİ

Kullanıcı
Ağabey genel anlamda avatar denen resimde köprünün ve dikili taş ne anlam taşır diye sormaktan geçemeyeceğim..

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
belli olan yerleri işaretlersen konuyu izleyen arkadaşlara faydası olur dostum.
ustam fazla giremiyorum yeni gördüm mesjı k.bakma. ikizceli abim sağolsun işaretlemiş bir kaç yer.

bozkurt ustam,resim her ne kadar gölgeli olsa dahi,bir kısım bulgular ve kayaların genel görünümü ,alanın bir çok gizeme haiz olduğunu gizleyememiş. alttan başlayarak kayaların altına uzanan bir çok mehzen mevcut.

Üst Alt