Koltuk Işareti Sol Kolu Yok!!! | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk Işareti Sol Kolu Yok!!!

drapeta

Kullanıcı
slm lar.. güzel yer koltuğun önündeki düz taşta yazılar var kare içine aldığım yer daha yakın resmi olsa ne yazdığını anlardık.. koltuk denen kayanın bir kol koyma yeri yok mantık olarak kol koyma yerinin olmadığı yerleri araştırıyoruz bu yanlış bana göre eksik olan parçayı bulmamız gerek. eksik olaan pacayı ok la gösterdim bu kayayı ii araştırmak lazım bence=)

Ekli dosyalar

• koltuk karşıdan 3_1200x1600.jpg
    koltuk karşıdan 3_1200x1600.jpg
    884.1 KB · Görüntüleme: 12

feylezof

Kullanıcı
slm lar.. güzel yer koltuğun önündeki düz taşta yazılar var kare içine aldığım yer daha yakın resmi olsa ne yazdığını anlardık.. koltuk denen kayanın bir kol koyma yeri yok mantık olarak kol koyma yerinin olmadığı yerleri araştırıyoruz bu yanlış bana göre eksik olan parçayı bulmamız gerek. eksik olaan pacayı ok la gösterdim bu kayayı ii araştırmak lazım bence=)
Evet, neden hep olmayan kol dayama tarafına bakıyoruz da, eksik olan parçayı bulmaya çalışmıyoruz?! Güzel yorum, güzel fikir... Nasibiniz bol olsun...

yoksul

Kullanıcı
koltuklarda ilk bakılacak yerler oturulan yer ayağın geldiği alt taraf baldırın değdiği yer arkası karşısı arka da olabilecek düz arazide koltuğun kırık tarafına gelen yerde yığma veya büyükce bir taşın altı.Buralaraı kontrol et bir cihaz yardımıyla koltuğun dediğim yerlerini araştır küçük kasaları bulabiirsin kısmetindeyse .ayrıca oradaki işciliği görüyorsun bu kişilerin bulunmasın diye sakladığını bulmak hiç te kolay değil öyle bir saklamışlardır ki küçükleri taşın içindedir büyük olanları daha derin ve karmaşık olarak koyulmuştur yerini bulsan da inanamazsın .sen küçüklerin peşine düş makinanın bib dediği taşı çok iyi araştır

drapeta

Kullanıcı
Bugün çarpı işaretinin içinde işaret olduğunu fark ettim. Ayrıca çarpının 1 m sol üstünde de ok işareti...
7739394191f6da3e997b7e91b84ff4df.jpg
23df1255fb67591f4150eeb146db875a.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
slm. bu çarpı işaretinin ortası ana merkez diğer kolarıda her biri ayrı yere digen 4 tünelden bahseder ve tünelerin sonunda odalar olduğunu bize anlatır.. bu açık olan mağara dediğiniz yer ana merkes olabilir tabana calışmışlar demişsiniz buda acemi işi olduğunu sölüyor çalışanların=) işaretlediğim yer kesinlikle o kollardan bşirine acılan kapıdır.. işi zordur.a5a9ba70568305120bc98d989e227e76.jpg