Koltuk (oturak) taşı ve Hayvanlar Tepesi | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk (oturak) taşı ve Hayvanlar Tepesi

AhdeVefa

Kullanıcı
Değerli ustalarım, yine zirve ,yine ulaşılması zor bir yer daha. Alan ile ilgili söyleyebileceklerim , koltuk taşı ve deve/kuş/kaplumbağa ne olduğunu bilmediğim için hayvanlar tepesi başlığı attım. Bu tepe bizim diğer konudaki üçgen kaya tepesinin doğusunda kalan diğer namlı tepelere yakın olan bir yermiş. Çevresinde Pınarlar,çeşmeler,kuyular,ve direkli mağara, içinde mermer sütun olduğunu söylediler. Kendim gitmediğim için ,Bi kaç foto ve video göndermiş arkadaş.Bu hayvan ne ise bunun yakınlarında bi kaç tane daha olduğunu ve diğerlerini kırdıklarını altında malzeme aradıklarını söylediler. Videodan da bi kaç foto aldım.Video hızlı olduğu için yavaşlattım ve geniş bir çekim malesef yok. Kendim gittiğimde konunun selameti açısından daha detaylı video ve fotoğraf yüklerim inşallah.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    310.5 KB · Görüntüleme: 21
  • 3.jpg
    3.jpg
    341.3 KB · Görüntüleme: 20
  • 4.jpg
    4.jpg
    242.6 KB · Görüntüleme: 20
  • 5.jpg
    5.jpg
    291.3 KB · Görüntüleme: 20
  • 6.jpg
    6.jpg
    354.1 KB · Görüntüleme: 20
  • 7.jpg
    7.jpg
    367.8 KB · Görüntüleme: 20
  • 8.jpg
    8.jpg
    372 KB · Görüntüleme: 20
  • 9.jpg
    9.jpg
    411.1 KB · Görüntüleme: 20
  • 1.jpg
    1.jpg
    906.9 KB · Görüntüleme: 22

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım kaplumbağanin baktığı yondemi bu mağara veya kaplumbağa ya kinmidir sonra bu koltuk koltuga oturunca yönünüz hangi yöne bakar dogu bati gibi teşekkür ediyorum

AhdeVefa

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım kaplumbağanin baktığı yondemi bu mağara veya kaplumbağa ya kinmidir sonra bu koltuk koltuga oturunca yönünüz hangi yöne bakar dogu bati gibi teşekkür ediyorum
Ve aleyküm selam, rica ederim. Mağaranın yakınlığı ve yönlerini öğrenir öğrenmez yazarım ustam.

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
oraya gidersen birincisi koltuğun karşısına geç geniş açılı resim cek kaplumbağanın baktığı yönü ve 7 nci resimde basamak olan yeri karşıdan çek anlıyacan oraları ayrıntılı olarak bolca resimle sizin burda çok işiniz var o tepelerden kurtulamassınız bu gidişle :) ;)kolay gelsin

AhdeVefa

Kullanıcı
oraya gidersen birincisi koltuğun karşısına geç geniş açılı resim cek kaplumbağanın baktığı yönü ve 7 nci resimde basamak olan yeri karşıdan çek anlıyacan oraları ayrıntılı olarak bolca resimle sizin burda çok işiniz var o tepelerden kurtulamassınız bu gidişle :) ;)kolay gelsin
Burası için detay şart ustam.Kendim gitmem lazım, ön bilgi için konuyu açtım. Söylediğin gibş bu bölgedeki tepelerden iniş yok bize 😊 Alan geniş ve her bir tepe tarih kokuyor. Nasip

Kader25

Admin
Pagan alanların da "bir kayanın yerini değiştirmek" sistemin çözülmesini engeller.
Sistem bütünden parçaya gider. O parçalarla bütün gözükür.
Bu nedenle alan arşiv niteliğinde fotoğraflanmalı ve uygun şekilde videoya alınmalıdır.

Kırılan dağıtılan alanı çözmek de imkansız hale gelir.
Zira bu alanlarda ne çubuk ne cihaz yeterli olamamaktadır.
Herşey kalın kayaların içinde ve muhafazalı.
Sinyali yakalamak şu anki cihazlarla bile mümkün değil.

Tavsiyem şudur:
Alanınız çok büyük. 2-3 noktaya odaklanın.
Oraları çözmeden başka yerlerle vakit kaybetmeyin.
Yoksa hiçbirisi ile ilgilenecek zaman bulamazsınız.

AhdeVefa

Kullanıcı
Bilinçsiz bir şekilde işaretler emareleri yok ediyorlar. Hal böyle olunca söylediğin gibi sitemde bozuluyor.Kesinlikle tavsiyene uyacağım ustam, yoksa ömrümüzü tüketir o taş bu kaya boşa iner çıkarız. Diğer konuya odaklıyım şu anda o konuya bakarmısın @Kader25 ustam rica etsem.