Koltuk Silah Ve Diger Isaretler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk Silah Ve Diger Isaretler

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
tamam işte tarif ettiğimi bulmuşsun. peki şimdi ne yapacaksın? biliyor musun :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
başka bir şey arama bebe üstad. sen şimdi git o üzerinde delik olan taş vardı ya. onu hem evvela bir kaç resim ve video al. sonra da bu taşın 3-5 kişi ile yerinden oynayıp oynamayacak gibi bir taş olup olmadığına bak. bahsettiğin deliğin yanında bir kaya kasası ara bakalım böyle bir oluşum gözüne çarpacak mı. o kayadaki deliğin yanındayken para en fazla 2-3 metre kadar uzakta olacaksın vede senden en fazla 2 metre derinde olacaktır. sen metal tespiti amaçlı ne kullanıyorsun bilemiyorum. varsa imkanın burada şiddetle tavsiyem metal tespitini, ihmal etmeyecen.
giderken üzerini kalın giyin ustad kendini hasta etme. sağlıcakla. hayırlarla git inşallah.
seni getiren ektiyse nasipsizin teki aranızdan ayrılmış demekktir :D

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
peki bu işaretleri tek bilen tek duyan kişi bu seni eken kişimdir? başka bir kaynak ara üstad kendine. kıçı başı oynamasın.

bende çok yaşamışımdır bu tip durumlar. beraber bişeyler yapmaya kalkarsın. sonra başlar önü başı oynamaya. bu tip adamları severler lakin sen sevme :D herkes kendi ırkı cinsi ile hem hal olur. sen düzgün bir yaren ara kendine. bulabildinse ne ala. yarım adamlarla tam iş olmuyor.

Son düzenleme:

bebe555

Kullanıcı
Evet butun isaretleri o biliyor ama ne yazikki baska bilen yok bir daha onu yanimizada almamda bir saat once aradi beni gidelim dedi bende bos ver birsey yok orda dedim kapattim telefonu kendi biliyorsa kendi yapicak o işi ustam

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
her şeyin hayırlısı diyelim üstad. hakkında hayırlar temenni ederim.

senin şer bildiğinde bir hayır vardır, hayır bildiğinde ise şer vardır. bunu biz bilemeyiz ama rabbimiz bilir.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Tabancanın malı handese tekniğine göre rahat bulunur bu kesin olanıdır kesin olmayanı 45 adım çevresinde hedef ara

Son düzenleme:
Üst Alt