koltuk tası ucgen | Define işaretleri ve anlamları

koltuk tası ucgen

fatih7979

Kullanıcı
burda bır tane koltuk tası var. yanındakı kayada ucgen var. burası yerlesım alanı. karsısında romalılardan kalma kale var. acılmıs yer pek yok. resımlerı yukluyorum, yorumlarınızı beklıyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sondurak

Kullanıcı
Cevap: koltuk tası ucgen

,,Sayın Fatih ..Resimlerinizin Tamamı Konuyla Alakalı Görünüyor.. Resmi Yoldan Metal Testi Yapınız.. Masraflarınız Boşa Gitmesin..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim,ikili oymaları genellikle üst üste değilde yan yana görürüz. bu bize üst üste iki yapıtın varlığını veririr. oymaların hacimli olmasıda oda türünü veriyor. eğer 10 cm altında bir çapta ise bu kez önemli mezarda olabilir. resme göre oymaların baktığı sol alt çaprazda olacak.burası çok net. koltuğu ben benzetemedim.lakin işçilikli bir yer. resme göre kayanın sol dış yan yüzeyinde bile tıraşlanmış yer mevcut. ön kısmındada yatay bir oyma var. ağacın alt düzlük kısmı önem arz eder. burda biraz daha ayrıntılı foto olsa ve işaretli kayalar ayrı ayrı konu olarak değerlendirilse daha iyi olurdu. imkanınız olursa boşluk tesbiti ile belirleyebilirsiniz. sağlıcakla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

fatih kardeş sonradan hatırladım kale ayaktamı. ayakta ise girişten,giriş yönüne ,içerde kuyu ,mutfak ,oda gibi bulguların neler olduğunu yazabilirmisin. ayrıca hakim bir yerdemi.

fatih7979

Kullanıcı

kalede odalar var harabe seklındeustte bır gırısı var 12m de bosluk gosterıye yıkık duvarlar cok yerını kazmıslar arka tarafındada mezarlar var