Koltuk Ve Oymalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk Ve Oymalar

sawyer

Kullanıcı
bu son iki resimdeki oymalar dikkat cekici.
farklı bir amaç için kullanılmış

gazeteci yazar

Kullanıcı
konunun başında yanlış söyledim resimlerin içinden seçtim resimleri ben çekmedim.ancak yerde en ufak bir çalışma olmamış.burayla ilgili çalışmaları sizlere zaman zaman aktarıcam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

görüşlerimize belki ihtiyaç olmayabilir. ama burayı tavsiye ederim. görüntü çok iyi olmasa bile , ana işçiliklerin yanında ,gizli detaylar var. bir maden tespiti gerekebilir. biraz yorucu olur ama gül dikensiz sevilmiyor.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
gazeteci usta. konunuzu daha aydınlatıcı ve karmaşık olmayan resimler ile, alanı tarifleyebilen resimlerle yeniden açmanızı tavsiye edebilirim.

yüklediğiniz resimlere göre yakın alan mezarlık. gerek kayada gerekse yeraltında oda mezar türü yapılar aranmalıdır. basamakların esrarını çözmek için geniş açılı resimler lazım. burası sunak mıdır mezarmıdır? resimde görünen dar açılar bu konudaki yerin hem esrarını aralamaya yetmez, hemde bu güzel yerin çözümüne gölge düşürür. keşke en azından hangi kayanın diğerinin neresinde olduğunu bilebilmiş olsaydınız bu şekilde farklı farklı kayaları olayları karmaşa içinde sunmamış olurdunuz.
daha kapsamlı bir araştırma ve ön bilgi edinip konunuzu yenileyebilirseniz daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Üst Alt