konulardaki fotograflar açılmıyor | Define işaretleri ve anlamları

konulardaki fotograflar açılmıyor

cantar

Vip Üye
konulardaki fotograflar açılmıyor....

no image by that name was not found !

mesajı veriyor....

sondurak

Kullanıcı
Cevap: konulardaki fotograflar açılmıyor

,,,Sayın Bozkurt Ustanınçiçek sana Ve Adminlerimizinçiçek sana Dikkatineçiçek sanaKonulardaki Resimler Açılamıyor Lütfen Yardım Edinizçiçek sana Saygılarımızlaçiçek sana

KOMAGENE

Vip Üye

sanırım sunucu kaynaklı bir sorun çünkü siteye atılan resimler direk kıralanan hosta yüklenıyor resim yükleme ile alakadar olan adminimiz bozkurt hocamdır geldiğinde muhakkak ilgilenecektır sorun çözülmeyecek gibi değil kısa sürede halledecektır

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

ilgilenıyorum ama çözum henuz yok,anlamadım,bazı yerlerdekı resımler var bazı yerlerde yok.anlam veremedım

cantar

Vip Üye

bir dönem image shack te aynı şekilde bir uygulama yapmıştı ekrnları monitörleri kurbağa resimleri basmıştı fotograf paylaşımı yapan hosting ler forumları zaman zaman zor duruma sokarak para sızdırma teknikleri taktikleri uygulamakta

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

bir dönem image shack te aynı şekilde bir uygulama yapmıştı ekrnları monitörleri kurbağa resimleri basmıştı fotograf paylaşımı yapan hosting ler forumları zaman zaman zor duruma sokarak para sızdırma teknikleri taktikleri uygulamakta

evet ustam haklısın,

lakin bizim sitemızdekı resımlerın hepsı bızım kendı sunucumuzda,kurba cıkma olasılıgı yok aslında.

bu durumu geçici olarak goruyorum,çözüm için araştırma yapıyorum,dun gece 4 de yattım ama,sadece kucuk bir ize rastladım.bakalım onun uzerınden gidicez.

bir arkadaşım var,onu beklıyorum.sanırım çözülcek.şimdilik farklı bir upload sitesine yuklıycez resimleri,belkıde boyle devam eder.

xenon

Kullanıcı

yada birileri hostlardan resimleri silmek için ugraşmış olabilirlermi diye düşünmüyor degilim genelde ülkemizdeki fotograflar siliniyor yurt dışındaki forumlarda fotograflar silinmiyor

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yada birileri hostlardan resimleri silmek için ugraşmış olabilirlermi diye düşünmüyor degilim genelde ülkemizdeki fotograflar siliniyor yurt dışındaki forumlarda fotograflar silinmiyor

hayır hayır,zaten benım tek guvencemde bu,sunucumda resımler hala duruyor,gorebılıyorum,yanı sızın forumda goremedıgınız tum resımlerı ben sunucuda gorebılıyorum,hala duruyorlar.sadece aktarımda bir problem var.çözmeye çalışıyorum.duzelcek inş.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

hayır hayır,zaten benım tek guvencemde bu,sunucumda resımler hala duruyor,gorebılıyorum,yanı sızın forumda goremedıgınız tum resımlerı ben sunucuda gorebılıyorum,hala duruyorlar.sadece aktarımda bir problem var.çözmeye çalışıyorum.duzelcek inş.

inşallah ustam...

cantar

Vip Üye

ztools pluginini kaldır varsa bir dene bakalım

Dosya klasör yolunu dikkatlice incelediniz mi ? Yani resimleri yüklemiş olduğunuz klasör ile vermiş olduğunuz linkteki adres birbirine ait mi ?

dizin kontrolünde bazen yazılımdan kaynaklı tema yolunu da göstermeniz gerekebiliyor kontrol etmiş miydiniz ?

şöyle ki siz normalde tema klasörü içerisinde bulunan images klasörüne atmışsınızdır ve bunu images/resim.jpg şeklinde veriyorsunuzdur ama sizin dosya yolu olarak vermiş olduğunuz klasör ana dizindeki images klasörü olur. İki duruma dikkat ettiniz mi ?

tema değişikliklerinden de olabilir miş....