Konulardaki Fotografların Silinmesi Kaybolması Sorununa Çözüm Bulunması............... | Define işaretleri ve anlamları

Konulardaki Fotografların Silinmesi Kaybolması Sorununa Çözüm Bulunması...............

cantar

Vip Üye
harcanan emekler hep boşa gidiyor zaman içerisinde paylaşılan fotograflar kayıp oluyor siliniyor sayfadaki fotografların konuların korunması için bir formül bulmak gerekiyor...
Arşivim çöktüğü için yerinede tekrar ilave edemiyorum..........

SEVALİ

Kullanıcı
Ustam evet sizin bahsetmiş olduğunuz konuya hemde windows Phone den resim yüklemek için de çözüm olursa süper olur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
harcanan emekler hep boşa gidiyor zaman içerisinde paylaşılan fotograflar kayıp oluyor siliniyor sayfadaki fotografların konuların korunması için bir formül bulmak gerekiyor...

abi bizim sunucuya ekledğiniz resimler kayıp olmuyor, siz resimleri farklı sitelere upload edıyor veya başka sitelerden kopyala yapıştır ile taşıyorsunuz.
sitemiz sunucusuna eklerseniz böyle bir sorun ile karşılaşmayız.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam evet sizin bahsetmiş olduğunuz konuya hemde windows Phone den resim yüklemek için de çözüm olursa süper olur.

ustam sende bizim resim upload sitesinin linkini cep telefonu tarayıcına yer imi olarak kayıt et, en iyi çözüm bu olsa gerek, başka ne edelim,

sempatik_06

Kullanıcı
ustam microsoftun 30.gb bedava alan veriyor gittiğin heryerde seninle resim video herşey yükle internetin olduğu heryerde bak incele indir veya değiştir ömür boyu kalma garantili...

SEVALİ

Kullanıcı

Bir şekilde resim Windows Phone den yaptım.
Gayet güzel oldu.