kral koltuğu dibek taşı

araştırmacı

Kullanıcı
Cevap: kral koltuğu dibek taşı

sanki merdiven mahsene olabilirmi açaba ?

A21MEDLi

Admin

evet sarpedon usta ben oradan bir şeyler alındığından eminim,çünkü dairesel işaretler,içinde ne tür figür olursa olsun,kendinde bi miktar barındırır.

Son düzenleme:

nusret54

Kullanıcı

Slm kardeşim, burası bir sunak yeri, burası gomu yeri değil, buradan para alınmış diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor merak ediyorum, bu bölgede kilise ve manastır olmalı bir çeşme olmalı onlar nerede, bölgenin mezarlığı oyma olan taştan ileride olmalı, o dibek taşı değil ağıt yakma için kullanılan yağ yakma yeri burada gömü olmaz bilmelisin kardeşim, saygılar.

Son düzenleme:

YesiL

Kullanıcı

iliğini bile emmişler buranın.

cantar

Vip Üye

arkadaşım o koltuğun sen öyle diyorsun ilk şeklinde nş veya nasıldı o şekilde otur veya ayakta dur ve karşına bak neler görüyorsun varsa fotograflarını yoksa fotografla ve paylaş yer çok güzelmiş bana ölmeden önce mezarını yaptıran bir kişiye ait gibi geldi manzarayı görmek lazım o kişi oraya oturdu ve yapılan çalışmakarı izledi yada yüksek mevkii ye sahip bir zat orada oturdu o zamana ait dini ritüelleri veya eğlence şenlikleini izledi veya manzara çok güzeldi manzarayı izledi ...

Gitti

Kullanıcı

KArşı kayalıklar mezarlar icin biçilmiş kaftan.
Oralarıda incelemekte fayda var.

zehir

Kullanıcı

s.a boşa cırmalamanın hiçbir anlamı yok bölgenin mezarlıgı saglam kalmışsa ugraşılacak tekşey mezarlık harici tektekten başka bişey yapılmaz saygılar..