Küp Içindeki Siyah Madde | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Küp Içindeki Siyah Madde

ASİAVCI

Kullanıcı
Cıktığını ve Çıkarldığını gözümle görmedim! fakat çok anlatılıyor yaşlı insanlar tarafından asi ustam
usdat yanlış anlama ben tarlasından altın kemer cıktığını söyleyenleri gördum gittiğimde aldığım 2 gumuş para ve bronzlar yani efsane cok memlekette yada siz üyeler herangi bir tarlanızdan tek gumuş veya altın aldıysanız gerisi corap sokuğu derim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ANLATIMLARINIZ ;
bölgede zengin bir yaşam sürülmüş olduğunu gösteriyor.helede çivi çakılı kafalar sıradan yerlerde rastlanmaz. net verim veren bir sistemle bölgenin taranarak maden kalıp kalmadığı belirlenebilir.

blutx

Kullanıcı
Estafurullah ustam gözümle görmediğime bende inanmam ,inanmak istemem fakat yaşlı ihtiyarları bölgenin çok lafını eder

blutx

Kullanıcı
İkizceli ustam civi olayını yol çalışması yapılırken görülüyor mezarda bende gördüm denk geldim fakat jandarmaya haber verildi kapatıldı mezarlar..

ASİAVCI

Kullanıcı
ıspartaya gittim iskenderin son savaş yaptığı bölge kurşunlu köyune yakın burada yamaşlarda calı ve kaya diplerinde toplu gumuş sikkeler cıktığı söylendi her gurup 7 şeli 10 narlı sekilde konmuş dendi ve bikac noktadan alınmış yolculuk başladı malum yere ve dedikleri gibi gurup cıkıyor 5 şerli 7 şerli 10 narlı 10 yakın noktadan bu şekilde topladık geldik bunlar duz ovada savaşacak askerlerin saldırıdan once koyduğu emanetler olduğunu duşunmekteyim durum bu

blutx

Kullanıcı
Asi ustam 2 metre belirli büyüklükteki objeyi yakalıyor tabi ona göre cihazdaki başlığı takmak gerekiyor veya başlığı büyütmek gerekiyor, biraz şans biraz kısmet tabi aradığın bölge de derinlik denk gelirse

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Asi ustam sizin planiniz nedir makinalar dediginiz gibi sadece 50 cm goruyor ve TC giren makinalar altina deilde ota cope otmeye ayarli sizdeki cevher nasil bisi 70 veya 1,70 deki mali gorebiliyormu ustam

MAVRAN

Vip Üye
Ben farklı birşeyin beşinde yım kurtuluş savaşında köyümüzde rus ve Ermenilerle çok zor ve günler süren savaşlar oldu, büyüklerimiz o bölgeden hayvan otladırgen mermi buldukları biliniyor ( rah Dedemde bulmuş) şimdi bende bu bölgeye kulak veriyorum. Sizce burada nasıl bir arama yapmalıyım. Asi Ustam siz nasıl birşey kullanıyorsunuz burada iş yaparmı.

Üst Alt