Kum saati artı kalp bir kayada | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Kum saati artı kalp bir kayada

leewoht

Kullanıcı
Cevap: Kum saati artı kalp bir kayada

Ustam kaynayan şu dediği bu acı şu dediğimiz yer olabilirmi acaba

leewoht

Kullanıcı

burası cok eski isadanda önce vede sonra kullanılmış burada doğala uydurulmuş yığma var cok yaşlı ağaçlar var mezarlık var renkleri buraya uymayan getirme kayalar var üçgen yer var tepede neler var orasınasıl suyun doğudunda ayrı renk taş var yılan resmide olmalı kalp yerden kaynayan suyu bul diyor önce yığmayı bul oradan biryere varırsın hemde kolay şekilde çeşmenin suyu nereye akıyor yoldaki doğal hacıda bul

Ustam öncelikle şu şekilde başlıyım Doğala uydurulmuş yığma tepe resmideki olabilirmi bu tepenın yol tarafında eskiden açılmış oda mezar bulunmakta resimde yazdığım gibi eski ağaçlar farklı renkli kayalar hiç dikkatimi çekmedi nereye dğru araştırma yapılması gerekli söylerseniz sevinirim . Ayrıca hocam suyun kaynadıgı nokta bu pınar olabilirmi acı su . Ve hocam Bu fotoğrafı çektiğim yerin hemen arkamda diğer pınar var dağın tepesinden çıkıyor bu pınar kışın var yazın çok az var ve şimdi babamdan aldığım bilgiye göre buraya yakın yılan işareti olduğu ve zamanında köylülerin kırdığını belirtti yalnız buyrun yorumları sizlere bırakıyorum .

wvEyOD.jpg

xBMbzD.jpg

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

acı suya bayılırım acı su hz isanın akan kanını affedilen günahları belirtir suyun etrafında ekşi meyve ağacı kırmızı meyve ne var birde bu köyün çevresinde sanki dede mezarı varmış gibi duruyor yılana suya gidiyor olmalı yılan varsa kilisede olur

leewoht

Kullanıcı

acı suya bayılırım acı su hz isanın akan kanını affedilen günahları belirtir suyun etrafında ekşi meyve ağacı kırmızı meyve ne var birde bu köyün çevresinde sanki dede mezarı varmış gibi duruyor yılana suya gidiyor olmalı yılan varsa kilisede olur

Evet acı su ustam acı su yukarıda göllenmiş suyun oldugu yer yalnız ustam bu diğer pınardan ise tatlı su çıkakta . bu Pınarların oradaki işaretler ile alakası varmıdır peki .

leewoht

Kullanıcı

Merhaba ustalarım bugun bölgeye gittim ve tekrardan incelemelerde bulundum şimi benim anlamadığım konu kaya üzerindeki işaretlerin bir işe yarayıp yaramadığı bu ok yönüne doğru incelemeler yaptım herhangibi bulguya rast gelmedim sizlere cm leri hangi yön oldugunu resimde gösterdim buyrun .

Kn7n31.jpg

leewoht

Kullanıcı

Pınarın daha net görüntüleri HARBİCİ ustam buyur bakarsan .

x8gB4Q.jpg

xRYM76.jpg

wLarVG.jpg

Buda zamanında dönem soygununa uğramış oda mezar yukarıda resimde gösterdiğim tepenin orada .

eQAqrk.jpg

leewoht

Kullanıcı

ÇALKAYA ustam kırmızı veren meyve rastgelmedim eski asırlık ağaç a denk gelmedim yalnız yukarıda tepenin en tepesinde bu tarz kayalara denk geldım farklı rengden kayalar bunlar

xBMYqg.jpg

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Selamlar.. kardeşim ilk resimde v tarafına doğru araştırma yap ,odan ve ulaşman için uzun bir tünelin var. diğer işaretler ise ; insan slietin var mezar işareti ve bu seninki baya bi güzel yani. P işaretin ise askeri işarettir ve paradır. şifrelenme vardır. p nin yanındaki v ye göre araştırma yap ve büyük ihtimal dere tarafında kalıyor. şuanlık yorumlarım bunlar inşaAllah devamı gelecek , kolay gelsin.

leewoht

Kullanıcı

Selamlar.. kardeşim ilk resimde v tarafına doğru araştırma yap ,odan ve ulaşman için uzun bir tünelin var. diğer işaretler ise ; insan slietin var mezar işareti ve bu seninki baya bi güzel yani. P işaretin ise askeri işarettir ve paradır. şifrelenme vardır. p nin yanındaki v ye göre araştırma yap ve büyük ihtimal dere tarafında kalıyor. şuanlık yorumlarım bunlar inşaAllah devamı gelecek , kolay gelsin.

Yorumun için teşekkür ederim üstad peki ne kadar mesafede ilerlemem gereklidir bu konudada yardımcı olurmusunz

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kutsal kadeh var buda saflığı arınmayı tabiki akan suyu verir sonuçta mezara gider