Kurban Baglama Halkası Ve Çocuk Ayagı

özgürXdaglı

Vip Üye
kaya içinde sıralı odalar olacak burayın da ana girişi zirveden tatlı bayırla aşarı dogru inerken düzlük olur oralarda ve devam ettiginde top sagsına yakın düzlük olacak vatandaş mezarları vardır devamıda vardır ilerlerde nasip olurda gidersen görürsün giden varsada sor

balaban66

Kullanıcı
kaya içinde sıralı odalar olacak burayın da ana girişi zirveden tatlı bayırla aşarı dogru inerken düzlük olur oralarda ve devam ettiginde top sagsına yakın düzlük olacak vatandaş mezarları vardır devamıda vardır ilerlerde nasip olurda gidersen görürsün giden varsada sor

Usdadım güzel.yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim saygılar

balaban66

Kullanıcı
kaya içinde sıralı odalar olacak burayın da ana girişi

Selam usdadım, Yakın zamanda gidecegim.oralardaki düzlük olan yerleri resimleyip getirecegim İNŞAALLAH,
Yalnız bu kuşun oldugu kayanın üsdü düzlük, ben iki parca arasından indim , üsdü sanki kaya bir birinden ayrılmış kopmuş gibiydi.
Şimdi tepeye yakın bir düzlük daha resim.olarak ekleyim saniyorum sizin bahsettiginizin biriside bu olabilir.20200822_150307.jpg
Birincisi bukayanin tam üsdü kuş bunun eteginde ,Birdaha var onuda bulup ekleyecegim yanlislikla buraya eklemişim özür dilerim

Son düzenleme: