Kurban bayramımız mübarek olsun. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kurban bayramımız mübarek olsun.

Sarp.

Kullanıcı
Yarın herkes bayram telaşında olacağı için bu günden bayramlaşalım istedim. Allah bir bayramı daha sağlıkla görmeyi nasip etti. Bütün üyelerimizin ve müslüman aleminin bayramı mübarek olsun kutlu olsun.
Yola gidip gelirken mümkün olan en düşük süratte gidelim. Sadece biz değil başka sürücülerinde hata yapabileceğini düşünerek kendimize tölerans sınırı tanıyalım. Acele değil emin adımlarla yolumuza revan olalım, bayramımız acıya dönüşmesin.
Birbirinde telefonu olanların birbirini araması ve hem bayramlaşıp hem helalleşmesinde fayda vardır. Yarın ne olacağımız belli değil, keşke dememek için fırsat varken görüşelim.
Tekrar bayramımız kutlu olsun
Kurban Bayramımız mübarek olsun inş.Allah fakat buruk bir bayram yaşıyoruz .dünyada ezilen asimile soykırıma uğrayan hep müslüman
Allah Rasûlü -sallâllâhu aleyhi ve sellem- Efendimiz:
bir hadiste şöyle buyuruyor
hayır bilakis o gün siz çok olacaksınız lakin sizler bir selin getirip yağdığı çer çöpler gibi hiç bir ağırlığı olmayan kimseler durumunda olacaksınız Allah düşmanlarınızın kalbinden size karşı korku duygusunu çıkaracak ve sizin
kalplerinize zaafı atacak diye buyurdular .

MAVRAN

Super Moderatör
_*Duaların makbul olduğu bu mübarek günlerde, Milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlı olmasını, Gazzeli kardeşlerimiz başta olmak üzere dünyanın bütün mazlum ve mağdurlarının huzur ve kurtuluşa ermesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum._*
Hayırlı Bayramlar diliyorum gardaşlarım.
🌹🌹🌹

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm cümleten. Herkesin özünün vede ailesinin kurban bayramını mübarek eder büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öper sağlık esenlik mutluluklar dilerim.
ALLAH için sevdikleriniz için bayramda dikkatli olalım. Rabbim hepimizi kazadan beladan olabilecek her türlü musibetten men-u muhafaza eylesin. Selamette kalın İnş’ALLAH. 🤚🌹🌹🌹🤚

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cümleten hayırlı bayramlar. Bayrama hasta girdim. Kimseyi arama fırsatım olmadı. Allaha emanet olun.

SerdenGecti63

Vip Üye
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Rabbim Celle Celaluhu bu Bayramı
Bizlere Müjdelerin Habercisi Kılsın
Büyüklerimin Ellerinden Öperim
Saygılar Hürmetler