Kurt Basi

metin77

Kullanıcı
Ustam korkudan ziyade amaca ulasabilmek konusunda endise duyuyorum.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu iş ekip işi. ekibin ve ekipmanın yoksa iğneyle kuyu kazmak gibi birşey olur. buranın malı derin olur ve tüneli dolguludur mirkut ustamın dediği gibi. bu dolgu sadece toprak değildir. 4 kişinin bile kaldıramıyacağı taşlar da vardır. parçalamaktan başka çaren yok. ama Allah nasip ederse işini kolaylaştırır bir şekilde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Bende fark ettim ustam siz soyledikten sonra "Yasak Kelime" yapmadan bir cinciye baktirmakta fayda varmi?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
AMAN ALLAH. yazmamış olmanı ve böyle düşünmemeni tercih ederdim.
şeytandan BESMELE ÇEKER,BAZI AYETLERİ DUALARI OKUR KORUNURSUN. AMA CİNCİ HOCAAAA sözünü duyduğunuzda,yolunuzu değiştirinki size şerri bulaşmasın. bunlardan korunmak şeytandan korunmaktan zordur. sen iyi niyetle kapısına gider bir umut beklersin,dönüşünde olmayan yerlerine bile üç harfliler tarafından istila ettirirsin haberin olmaz. onlarla istişare halinde olduğu için,ilgileri olmayan bir yeri bile hırsıza kasa yeri anlatma durumu doğurursun.
ustalarımız ilgileniyor. gideceğine göre verilen fikirler doğrultusunda alanı da güzel bir inceler resimlersin.

ersan

Admin
ustam kirmizi ciziylen cizdiyim yer drenaj kanali kaya mezar odasinin girisine yamur sulari girmesin deye yapiliyor .
x-yaptim yer de tam giris yerin var uste oyma bir ucgen var ama tam emin olamadimdan cizmedin isareti uzaklarda arama malzemeyi ;)