Kuş Kabartması | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

balkaya34

Kullanıcı
@ADIYAMAN ustam, @balkaya34 ustam,
cozumlu olarak ben isaretlemistim sebebi ise isaretin 1 karis assagisindan parasinin alinmasindan dolayi... bu durumu sayfa iki de her iki ustamizda dogruladi.
daha sonra kuşun ust kisminda bulunan yuz siluleti ve farkli resimleri gelmesinden dolayi konu baska bir boyut kazandi. belki ikinci bir isaret ve ikinci bir para olabilecegini dusundugumden dolayi konuyu tekrar guncelledim. lutfen yanlis anlasilmasin.
bulbule benzeyen kuşun isareti cozulmustur, siluletin ve diger resimlerin cozumu devam etmektedir.
Selam usdam ,, Kusun 1 karış altindan para filan alınmadı, Orda bir yanlış anlama var.,Kusu yerinden sökenler kusun oldugu yeri tahrip etmeden kuşu ordan çıkarmışlar, Bunu ben dedikodu olarak duydum , Kuşu söken kisilerden degil ,,,, söylenti 2 veya 3 tane para alinmıs diye duydum.
Yoksa kusun oldugu yerde hic bir tahribat yok.Bu resimlerden de bellidir.
Yanlışlığı düzeltelim
Benim cekdigim resimler en son görüntülerdir orda kırık yok

KOMAGENE

Vip Üye
Selam usdam ,, Kusun 1 karış altindan para filan alınmadı, Orda bir yanlış anlama var.,Kusu yerinden sökenler kusun oldugu yeri tahrip etmeden kuşu ordan çıkarmışlar, Bunu ben dedikodu olarak duydum , Kuşu söken kisilerden degil ,,,, söylenti 2 veya 3 tane para alinmıs diye duydum.
Yoksa kusun oldugu yerde hic bir tahribat yok.Bu resimlerden de bellidir.
Yanlışlığı düzeltelim
Benim cekdigim resimler en son görüntülerdir orda kırık yok
o zaman para hala bir karış altında duruyordur

balkaya34

Kullanıcı
Birde tepeye yakin yerde bu goruntu var toprak kaymış gibi.

Ekli dosyalar

• 20200822_144308.jpg
    20200822_144308.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 7