Kuyu işareti mi? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyu işareti mi?

Tekboy

Kullanıcı

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
İkiside sabit kaya.Oyma geniş ve derin değil ve daraliyor.Araziye çıktığımda resim cekerim.
İşaretler genelde çevresiyle ilintilidir. İşaretin olduğu kayaları geriden ve kayanın üstünden 4 ana yönün fotoğraflarını koyabilirseniz iyi olur.

priapostt

Kullanıcı
bu delik bu kayanın neresinde? fotoğraflar yetersiz. tavsiyem bol fotoğraf çeşitli açılardan ve net olarak. ayrıca bölge tarihinide ufaktan anlatırsan daha yardımcı olunur.

Tekboy

Kullanıcı
bu delik bu kayanın neresinde? fotoğraflar yetersiz. tavsiyem bol fotoğraf çeşitli açılardan ve net olarak. ayrıca bölge tarihinide ufaktan anlatırsan daha yardımcı olunur.
Delik kâyanin üstünde.Araziye çıkınca daha fazla resim eklerim.Yalniz ustalarin uğraşmaya degmeyecegini söylemesi beni ikilemde bıraktı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Delik kâyanin üstünde.Araziye çıkınca daha fazla resim eklerim.Yalniz ustalarin uğraşmaya degmeyecegini söylemesi beni ikilemde bıraktı
Selamün aleyküm
Ustalarim doğru dedi sizi fazla umitlendirmek istemeyiz fazlada bisi bekleme

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Eyvallah ustam sağol çekilen çevre resimleri olayı değiştirir mi?
Fazlada bi etken olacağını zanetmem ama yinede siz bilirsiniz tek olmaz o bölgeyi arastirin. Şöyle buyuk sunu cukuru. Veya kare dikdörtgen isaretleri arayin derim yerde haç yani bu tür israretlere bakin hayvan isaretide olabilir ozellikle toprakta yuva tapan hayvan isaretleri arayin derim bilgilerinize teşekkür ediyorum

Üst Alt